Productomschrijving
Maxxis Minion DHF WT Vouwband 27.5x2.50" DualC TR EXO
De beschrijving van dit product is automatisch vertaald. Onze excuses voor eventuele fouten.
Alle Maxxis WT-banden zijn geoptimaliseerd voor een binnenvelgbreedte van 35 mm, maar functioneren perfect op alle velgen met een binnenmaat tussen 30 en 39 mm.
Waarschijnlijk de meest aangedreven en in de afgelopen jaren meest succesvolle downhill band ter wereld. De Minion DHF combineert beproefde elementen zoals afgeschuinde schoenplaten voor een lage rolweerstand en een soepele loop met schoenplaten met sleuven voor meer grip op de randen. Dit geeft een uitstekende richtingsstabiliteit en nauwkeurig bochtengedrag. Het is de referentie voor snelle tracks, van enduro tot hard downhill. De Minion DHF wordt voortdurend bijgewerkt. Er zijn nu ook versies met Maxxis TR (Tubeless Ready).
Tubeless Klaar voor Tubeless
Tubeless banden hebben veel voordelen: U kunt met minder luchtdruk rijden. Dit zorgt voor meer tractie en vermindert de rolweerstand. En als er geen slang is, neemt ook het risico van een storing af. Maxxis TR-banden zijn beter voorbereid voor montage met afdichtingsmelk dan andere tubeless ready-banden. Net als een echte UST-band zonder binnenband is de hiel van de Maxxis TR-band volledig bedekt met een rubberlaag. Dit betekent dat de tubeless montage van alle velgen met standaardafmetingen al succesvol is bij het eerste oppompen en met weinig vloeistof.
EXO bescherming
Dit extreem snij- en slijtvaste materiaal beschermt de zijwanden van verschillende MTB-banden. Het is zeer dicht geweven, licht en zeer flexibel. Zo blijven de prestaties van de banden overtuigend goed.
Dubbele samenstelling
Twee verschillende rubbermengsels worden verwerkt tot één loopvlakband. Maxxis plant de indeling van de compounds volgens de gewenste eigenschappen van de banden.
Brede weg
De Wide Trail-constructie optimaliseert de loopvlakindeling en de bandvorm van de moderne, bredere velgen van vandaag de dag. Traditionele banden zijn ontworpen voor smalle velgen en hebben een te hoekige vorm op brede velgen en zijn daarom niet optimaal. Alle Maxxis WT-banden zijn geoptimaliseerd voor een binnenvelgbreedte van 35 mm, maar werken perfect op alle velgen met een binnenmaat tussen 30 en 39 mm.
Special Features
Wide Trail Casing
In het kort
Uitrusting
Meningen van klanten


