Essentials für deine Herbst-Touren

Essentiële zaken voor de herfst

Om ervoor te zorgen dat de vroege schemering, de koude dagen, wind en weer het fietsplezier niet bederven, hebben wij een selectie herfstbenodigdheden voor je samengesteld.


58 producten
  • Sigma Aura 100 verlichtingsset incl. Blaze Link
    Aura 100 verlichtingsset incl. Blaze Link
    Verkoopprijs €7499
  • Sigma Aura Micro Set USB verlichtingsset
    Aura Micro Set USB verlichtingsset
    Verkoopprijs €2499
  • Sigma Aura 80/Blaze USB verlichtingsset
    Aura 80/Blaze USB verlichtingsset
    Verkoopprijs €6099
  • Sigma Aura 30/Curve verlichtingsset
    Aura 30/Curve verlichtingsset
    Verkoopprijs €1999
  • VAUDE Escape Bike Light jas heren zwart
    Escape Bike Light Jack | Heren regenjas
    Verkoopprijs €9999
  • ACID spatbordset 75 29" 2.0
    Spatbordset 75 29" 2.0
    Verkoopprijs €3099
  • Sigma HIRO 50 achterlicht
    HIRO 50 achterlicht
    Verkoopprijs €3299
  • Sigma AURA 90 voorlicht
    AURA 90 Voorlicht
    Verkoopprijs €6999
  • Sigma Hiro 70 achterlicht
    Hiro 70 achterlicht
    Verkoopprijs €2999
  • Sigma Hiro 10 achterlicht
    Hiro 10 achterlicht
    Verkoopprijs €1799
  • CUBE Overschoen Neopreen RD
    Overschoen neopreen RD
    Verkoopprijs €3999
  • ACID spatbordset 57 28" BB Mount 2.0 zwart
    Spatbordset 57 28" BB Mount 2.0 zwart
    Reguliere prijs €3995
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Aandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • SKS Germany BLUEMELS MATT SET Zwart
    BLUEMELS MAT SET
    VerkoopprijsVan €3499
  • Topeak Defender M1 & XC11 Set 29 inch
    Defender M1 & XC11 Set 29 inch
    Verkoopprijs €3599
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Cross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Sigma AURA 90 + HIRO 50 verlichtingsset
    AURA 90 + HIRO 50 Verlichtingsset
    Verkoopprijs €9499
  • Northwave Vortex 2 Bodywarmer Geel Fluo
    Vortex 2 Vest | Heren Bodywarmer
    Verkoopprijs €2799
  • Topeak DeFender spatbordset RC1/RC11 set zwart
    DeFender spatbordset RC1/RC11 set zwart
    Verkoopprijs €2499
  • SKS Shockblade Dark spatbord 26"/27.5" zwart
  • Mavic Cosmic Wind Vest M Zwart
    Cosmic Wind Vest M | Heren fietsbodywarmer
    VerkoopprijsVan €5499
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    Bio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199
    Eenheid prijs€1199 /l
  • VAUDE Bike beenwarmers kort geel
    Fiets beenwarmers kort
    Verkoopprijs €2499
  • SKS Raceblade spatbord Long zwart
    Raceblade spatbord Long zwart
    Verkoopprijs €3999
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Topeak D-Flash Express FS vork/buitenspatbordbescherming
  • SKS Raceblade Pro XL spatbord set mat zwart
  • Muc-Off C3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    C3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Topeak D-Flash Express ST Zadelbuis-spatbord
    D-Flash Express ST zadelbuis-spatbord
    Verkoopprijs €1099
  • SKS S-Blade spatbord zwart
    S-Blade spatbord zwart
    Verkoopprijs €1299
  • F100 Bio kettingolie 100ml
    Bio kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€16990 /l
  • VAUDE Heren Luminum Regenbroek geel
    Luminum Regenbroek | Heren regenbroek
    Verkoopprijs €12999
  • Muc-Off E-Bike nat weer kettingolie 50ml
    E-Bike nat weer kettingolie 50ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€21980 /l
  • Muc-Off Fietsreiniger 5l
    Fietsreiniger 5l
    Verkoopprijs €4199
    Eenheid prijs€840 /l
  • SKS Raceblade Pro XL spatbord set zwart
    Raceblade Pro XL spatbord set zwart
    Verkoopprijs €3399
  • Topeak Tetrafender M1 & M2 Set
    Tetrafender M1 & M2 Set
    Verkoopprijs €4999
  • VAUDE Palade overschoenen zwart
    Palade overschoenen
    Verkoopprijs €4499
  • Fox Ranger Water Jacket Zwart
    Ranger Water Jacket | Heren regenjas
    Verkoopprijs €10999
  • VAUDE Matera Air Bodywarmer Heren zwart
    Matera Air | Heren fietsbodywarmer
    Verkoopprijs €4199
  • Fox Ranger Water Jas Koraal
    Ranger Water Jacket | Heren regenjas
    Verkoopprijs €10999
  • Zimtstern Shelterz Jas Heren Pirate Black/Gun Metal
    Shelterz Jacket | Heren fiets winterjas
    Reguliere prijs €19000
  • Roeckl Raiano 2 handschoenen unisex fluorescerend geel
    Raiano 2 Unisex lange fietshandschoenen
    VerkoopprijsVan €3999
  • Northwave Vortex 2 Vest Zwart
    Vortex 2 | Heren Bodywarmer
    Verkoopprijs €2799
  • Roeckl Morgex 2 Handschoenen Zwart
    Morgex 2 MTB-handschoenen
    Verkoopprijs €5399
  • Zimtstern Xrainz Jas Heren Windsor Wine/Verbrand Oranje
    Xrainz Jacket | Heren regenjas
    Reguliere prijs €29000
  • VAUDE Heren Yaras 3in1 Jas II felgroen
    Yaras 3in1 Jacket II | Heren fietsjack
    Reguliere prijs €30000
  • VAUDE Heren Escape Bike Light Jacket radiate blauw uni
    Escape Bike Light Jacket | Heren regenjack
    Verkoopprijs €10499
  • VAUDE Drop Jacket III Dames geel
    Drop Jacket III geel | Dames regenjas
    Verkoopprijs €9999