Heading
Beschrijving
Beschrijving
ZET IN OP VEILIGHEID!
Hoogste veiligheid van ABUS: Het beugelslot GRANIT XPlus™ 540 biedt de beste diefstalbeveiliging voor uw tweewieler.
Speciaal gehard staal, Power Cell-technologie als bescherming tegen slag- en inbraakpogingen, XPlus-cilinder voor uiterst hoge bescherming tegen manipulatie: het beugelslot GRANIT XPlus™ 540 combineert de beste materialen met de modernste technologie ter bescherming tegen dieven! Zo is een slot van topklasse ontstaan dat uw fiets ook op plaatsen met een hoog diefstalrisico beschermt. Verschillende kwaliteitskeurmerken bevestigen de waarde van het beugelslot GRANIT XPlus™ 540: het is VdS-gecertificeerd en heeft testcertificaten ontvangen van instituten uit onder andere Rusland, Nederland, Finland, Zweden, Denemarken, Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk.
- Zeer goede bescherming bij een hoog diefstalrisico
- Aanbevolen voor het beveiligen van hoogwaardige tweewielers
- Hoe groter de lengte van de beugel, hoe makkelijker het vastmaken aan een vast object
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4003318111792 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Abus |
| Model | 540 Granit X-Plus |
| Fabrikant Modelnr. | 500101015000 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4003318111792 |
| Sloten | |
| Type | Beugelslot |
| Lengte | 30cm |
| Sluitingstype | Sleutel |
| Bevestiging | zonder houder |
| Beveiligingsniveau volgens fabrikant | 15/15 |
| Sleutel | Dit slot kunt u met gelijksluitende andere sloten bestellen, dat betekent meerdere sloten passend bij één sleutel of één sluiting. |
| Sluitcilinder | XPlus™ cilinder |
| Slotlengte | 30 cm |
| Beugelhoogte | 300 mm |
| Beugelbreedte | 108 mm |
| Beugeldiameter | 17 mm |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Lengte | 0,3 cm |
| Breedte | 0,18 cm |
| Hoogte | 0,03 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Abus-beveiligingsniveau: 15/15
Maximale beveiliging voor hoogwaardige fietsen en e-bikes bij een zeer hoog diefstalrisico. Ontworpen voor dagelijks gebruik in steden en gebieden waar het risico op diefstal bijzonder groot is.




