Heading
Beschrijving
Beschrijving
ZET OP VEILIGHEID!
Hoogste veiligheid van ABUS: Het beugelslot GRANIT XPlus™ 540 biedt de beste diefstalbescherming voor uw tweewieler.
Speciaal gehard staal, Power Cell-technologie als bescherming tegen slag- en inbraakpogingen, XPlus-cilinder voor uiterst hoge bescherming tegen manipulatie: het beugelslot GRANIT XPlus™ 540 combineert de beste materialen met de modernste technologie om dieven buiten te houden! Zo is een slot van topklasse ontstaan dat uw fiets ook op plekken met een hoog diefstalrisico beschermt. Verschillende kwaliteitskeurmerken bevestigen de waarde van het beugelslot GRANIT XPlus™ 540: het is VdS-gecertificeerd en heeft testzegels ontvangen van instituten onder andere uit Rusland, Nederland, Finland, Zweden, Denemarken, Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk.
- Zeer goede bescherming bij hoog diefstalrisico
- Aanbevolen voor het beveiligen van hoogwaardige tweewielers
- Hoe groter de lengte van de beugel, hoe eenvoudiger het vastmaken aan een vast object
- Geharde 13 mm vierkante paraboolbeugel
- ABUS Power Cell-technologie biedt de hoogste bescherming tegen slag- en inbraakpogingen
- De beugel, de behuizing en dragende delen van het vergrendelingsmechanisme zijn gemaakt van speciaal gehard staal
- ABUS XPlus-cilinder voor uiterst hoge bescherming tegen manipulatie, bijvoorbeeld lockpicking
- Automatisch afdekkapje voor het sleutelgat tegen vuil en corrosie
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4003318111860 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Abus |
| Model | Granit X Plus 540/160HB230 |
| Fabrikant Modelnr. | 500101015000 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4003318111860 |
| Sloten | |
| Type | Beugelslot |
| Lengte | 23cm |
| Sluitingswijze | Sleutel |
| Bevestiging | USH 540 – Houder voor het transport van het slot aan de fiets. Met de kunststof klem wordt hij bevestigd aan ronde buizen met een diameter van 15 - 35 mm. |
| Beveiligingsniveau volgens fabrikant | 15/15 |
| Beveiligingsklasse | Hoog (maximale bescherming voor hoogwaardige fietsen en voor gebieden met hoog risico) |
| Sleutel | 2 sleutels, waarvan één LED-verlichtingssleutel |
| Sluitcilinder | ABUS XPlus cilinder voor uiterst hoge bescherming tegen manipulatie, bijvoorbeeld lockpicking |
| Lengte slot | 23 cm |
| Beugelhoogte | 23 cm |
| Beugelbreedte | 10,8 cm |
| Beugeldiameter | 16 mm |
| Accessoires algemeen | |
| Materiaal | Beugel, behuizing en dragende delen van het vergrendelingsmechanisme zijn gemaakt van speciaal gehard staal |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Lengte | 0,29 cm |
| Breedte | 0,24 cm |
| Hoogte | 0,04 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | 2 sleutels inbegrepen, waarvan één LED-verlichtingssleutel |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Abus-beveiligingsniveau: 15/15
Maximale beveiliging voor hoogwaardige fietsen en e-bikes bij een zeer hoog diefstalrisico. Ontworpen voor dagelijks gebruik in steden en gebieden waar het risico op diefstal bijzonder groot is.
Made in Germany
Dit product wordt in Duitsland vervaardigd en staat garant voor de hoogste kwaliteitsnormen, een nauwkeurige afwerking en duurzame materialen. Met je keuze steun je de regionale productie en korte transportafstanden.





