Heading
Beschrijving
Beschrijving
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4003318111839 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Abus |
| Model | GRANIT X Plus |
| Fabrikant Model-Nr. | 500101015000 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4003318111839 |
| Sloten | |
| Type | Beugelslot |
| Lengte | 23cm |
| Sluitingstype | Sleutel |
| Bevestiging | EaZy KF – Houder inclusief schroefset voor montage aan ronde buizen met een diameter van 28 - 36 mm. Het slot kan met één hand comfortabel worden ingeklikt en verwijderd. |
| Beveiligingsniveau volgens fabrikant | 15/15 |
| Beveiligingsklasse | Hoog (maximale bescherming voor hoogwaardige fietsen en voor gebieden met hoog risico) |
| Sleutel | 2 sleutels, waarvan één LED-verlicht sleutels |
| Sluitcilinder | XPlus™ cilinder |
| Slotlengte | 23 cm |
| Beugelhoogte | 23 cm |
| Beugelbreedte | 10,8 cm |
| Beugeldiameter | 17 mm |
| Accessoires algemeen | |
| Materiaal | Beugel, behuizing en dragende delen van het vergrendelingsmechanisme zijn vervaardigd uit speciaal gehard staal |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Lengte | 0,3 cm |
| Breedte | 0,18 cm |
| Hoogte | 0,04 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Abus-beveiligingsniveau: 15/15
Maximale beveiliging voor hoogwaardige fietsen en e-bikes bij een zeer hoog diefstalrisico. Ontworpen voor dagelijks gebruik in steden en gebieden waar het risico op diefstal bijzonder groot is.
Made in Germany
Dit product wordt in Duitsland vervaardigd en staat garant voor de hoogste kwaliteitsnormen, een nauwkeurige afwerking en duurzame materialen. Met je keuze steun je de regionale productie en korte transportafstanden.





