Heading
Beschrijving
Beschrijving
Stijlvol droog zitten is niet beter mogelijk. De ACID VANE spatbord is via een doordachte disc-sluiting binnen enkele seconden veilig aan mijn fiets bevestigd. Het design: technisch en sportief.
Kenmerken:
- Achterspatbord in enduro-stijl voor 27,5" mountainbikes
- gereedschapsloze montage
- binnen enkele seconden te monteren en demonteren dankzij slimme A-TOP draaisluiting
- rubberen onderdelen zorgen voor een draaivrije grip
- optimale instelbaarheid door tweescharnierige arm
- mat-glanzende afwerking
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571142283 |
| Modeljaar | 2025 |
| Merk | ACID |
| Model | Steekspatborden |
| Fabrikant Model-Nr. | 92984 |
| Fabrikantkleur | black´n´green |
| EAN | 4054571142283 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB |
| Passende wielmaat(en) (inch) | 27,5 |
| Onderdelen algemeen | |
| Materiaal | Polypropyleen, TPE-kunststof |
| Spatborden | |
| Type | Achterspatbord |
| Montagewijze | Vaste montage |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,64 cm |
| Breedte | 0,1 cm |
| Hoogte | 0,08 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu



