Heading
Beschrijving
Beschrijving
Van het platteland tot in de stad
De extra veiligheid dankzij de PolyX Breaker!
De energiezuinige SUV allrounder die je zowel over landelijke wegen als in de stad brengt. De metgezel voor de rit naar het werk, voor boodschappen en het uitstapje in het weekend.
Energiezuinige, snel rollende middenloopvlak, altijd in de juiste spoor bij het nemen van bochten.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4019238048834 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Continental |
| Model | eRuban Plus |
| Fabrikant Modelnr. | 170 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4019238048834 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB, Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Trekking & Toer |
| Terrein (Gebied) | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks, Toer |
| Ontworpen voor E-bikes | Ja, speciaal voor E-bikes |
| Geschikte wielmaat (inch) | 29 |
| Banden | |
| Bandbreedte | 54-622 | 29x2.10" |
| Constructie | Draadband |
| Uitrusting | Lekbescherming |
| Aanbevolen luchtdruk | 3,0-4,0bar |
| Vouwbaar? | Nee |
| EPI (Aantal lengtedraden per inch) | 180 |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 121 kg |
| Lengte | 0,68 cm |
| Breedte | 0,68 cm |
| Hoogte | 0,06 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | los |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Continental-Plaza 1
30175 Hannover
Germany


