Heading
Cube Aim Pro smaragdgroen´n´prism (2026)
Je zoekt een robuuste hardtail mountainbike voor trail, crosscountry en toertochten? De Aim Pro biedt met zijn 100 mm voorvork, grippy 2,25-inch banden en de 10-speed Shimano Cues versnelling veel controle en rijcomfort in het terrein. Zo bedwing je beklimmingen en afdalingen veilig en met plezier.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame met interne kabelgeleiding
- SR Suntour XCT verende voorvork met 100 mm veerweg
- Shimano Cues 10-speed kettingversnelling voor veelzijdige overbrengingen
- Hydraulische Shimano schijfremmen (160 mm) voor veilige remprestaties
- Robuuste 27,5" of 29" Tubeless Ready wielen
- Gripvaste 2,25 inch CUBE MTB banden voor terrein en boswegen
- Ergonomisch cockpit met 680 mm breed stuur
- Maximale belasting van 140 kg voor tour en sport
Beschrijving
Beschrijving
Wie het liefst offroad rijdt, komt bijna niet om de Aim Pro heen. Voor top rijcomfort en controle – en daarmee blijvend rijplezier in het terrein – hebben we de fiets uitgerust met een vork met 100 mm veerweg en grippy 2,25 inch banden. Met zijn brede versnellingsbereik maakt de 10-speed Cues-versnelling van Shimano elke nog zo steile klim een fluitje van een cent. Bergaf komen de krachtige hydraulische schijfremmen goed tot hun recht. Wie nog meer ondersteuning wil, kan een in te klappen zadelpen monteren. Slim en praktisch: dankzij ons Size Split System vindt iedereen de perfecte Aim-pasvorm voor zichzelf.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571506092 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Aim Pro |
| Fabrikant Model-Nr. | 140210 |
| Fabrikantkleur | smaragdgrijs´n´prism |
| EAN | XS: 4054571506092 S: 4054571506108 M: 4054571506115 L: 4054571506122 XL: 4054571506139 XXL: 4054571506146 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen, Heren, Dames |
| Discipline | MTB, Kinderen |
| Toepassingsgebied | MTB Cross Country, MTB Trail & Toer |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Terrein |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Mountainbike Hardtail |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Interne Kabelgeleiding, taps toelopende balhoofdbuis, Flat Mount rem, SIC Mount, FM standaardbevestiging |
| Vork | |
| Merk | SR Suntour |
| Benaming | SR Suntour XCT, 100mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Schakelhendel | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | Shimano Cues FC-UT400, 32T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano Cues CS-LG300, 11-48T |
| Bottom bracket | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Ketting / Riem | KMC xGlide |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | CUBE PP MTB |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Schijfrem, PM/FM (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | XS: 27,5 S: 27,5 M: 29 L: 29 XL: 29 XXL: 29 |
| Wielset (Naven, Spaken, Velgen) | ACID Pro 25, 32/32 Spaken, QR/QR, Tubeless Ready |
| Banden | CUBE MTB, 2.25 |
|
|
|
| Stuur | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Stuurpen | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Balhoofdset | CUBE FPH868p, taps toelopend, semi-geïntegreerd |
| Handvatten | ACID Icon |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Venec Lite |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 15,1 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 140 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu






