Heading
Beschrijving
Beschrijving
Blijf altijd verfrist dankzij de zijdelings bedienbare bidonhouder van Cube; deze is perfect voor kleinere framematen, evenals kinder- en
damesfietsen. Dit is de uitvoering voor linkshandigen.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4250589440322 |
| Modeljaar | 2025 |
| Merk | Cube |
| Model | Fleshouder |
| Fabrikant Modelnr. | 13064 |
| Fabrikant kleur | zwart geanodiseerd |
| EAN | 4250589440322 |
| Accessoires algemeen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,24 cm |
| Breedte | 0,12 cm |
| Hoogte | 0,11 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu



