Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.
Heading
Cube Kathmandu Hybrid C:62 SLX 400X liquidblack´n´bluedust (2026)
Wat we leuk vinden
- Lichtgewicht carbon frame met efficiënte comfortgeometrie
- Bosch Performance CX motor met 60 Nm koppel
- 400 Wh accu, volledig geïntegreerd en uitneembaar
- Shimano XT 12-speed kettingversnelling voor nauwkeurig schakelen
- Hydraulische Shimano Deore schijfremmen (180 mm)
- Robuuste 28"-wielen met Schwalbe G-One Overland banden
Motor
Bosch Drive Unit Performance SX max. 60Nm (BDU31)
Akku
Bosch CompactTube 400
Display
Bosch Kiox 500
Beschrijving
Beschrijving
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571498403 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Kathmandu Hybrid C:62 SLX 400X |
| Fabrikant Model-Nr. | 112920 |
| Fabrikantkleur | liquidblack´n´bluedust |
| EAN | 50cm: 4054571498403 54cm: 4054571498410 58cm: 4054571498427 62cm: 4054571498434 |
| Fabrikant Artikel-Nr. | 50cm: 1129200054 54cm: 1129200059 58cm: 1129200061 62cm: 1129200065 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren |
| Discipline | Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Trekking & Toer |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks gebruik, Tocht |
| Algemeen | |
| Type | E-Trekkingfiets |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Carbon |
| Benaming | C:62® Advanced Twin Mold, Efficient Comfort Geometry, Boost148, Vaste geïntegreerde accu, Flat Mount schijfrem, Geïntegreerde drager 3.0, Geavanceerde interne kabelgeleiding, UDH™ |
| Vork | |
| Merk | Cube |
| Benaming | CUBE C:62® Technology, 1 1/2" - 1 1/2" taps toelopend, Interne lichtkabeloptie, 15x110mm |
|
|
|
| Benaming | Bosch Drive Unit Performance SX max. 60Nm (BDU31) |
| Motor | Bosch |
| Positie | Middenmotor (trapas) |
| Motorsnelheid | tot 25 km/u |
| Accu & Display | |
| Positie | Volledig geïntegreerd in onderbuis (Intube) |
| Benaming | Bosch CompactTube 400 |
| Uitneembaar? | Ja |
| Accucapaciteit | 400 wh |
| Benaming Display | Bosch Kiox 500 |
| Controller | Bosch LED Remote |
| Lader | Bosch 4A |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Schakelhendel | Shimano XT SL-M8100-IR, 12-Speed |
| Aandrijving | |
| Aandrijfwijze | Ketting |
| Crankstel | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Ketting / Riem | KMC e12 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming Pedalen | ACID PP Trekking |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano Deore BR-M6100, Hydr. Schijfrem (180/180) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsamenstelling (Naaf, Spaken, Velgen) | Newmen Beskar 30 light/base, 28/28 Spaken, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe G-ONE Overland, PerfL, 50-622 |
| Stuurinrichting | |
| Stuur | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Voorbouw | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Balhoofd | ACROS AZF-1035, ICR (Geïntegreerde kabelgeleiding), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm) |
| Handvatten | ACID Travel Comfort |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Sequence 180 |
| Zadelpen | Newmen Evolution, 31.6mm |
| Verlichting | |
| Achterlicht | ACID Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC |
| Voorlicht | ACID Front Light PRO-E 150 X-Connect, 12V, DC |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | ACID Integrated Carrier 3.0, CUBE Adapter Compatibel |
| Achterste bagagedrager | ACID Integrated Carrier 3.0, CUBE Adapter Compatibel |
| Bel | Knog Oi |
| Spatborden | ACID 60 Integrated Carrier 3.0 |
| Standaard | ACID FM Pure Kickstand |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 17 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 135 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Koolstof – Licht, sterk en comfortabel
Carbonframes combineren maximale stabiliteit met een extreem laag gewicht. Hierdoor zijn fietsen gemakkelijker te versnellen, lichter te dragen en bijzonder wendbaar om mee te rijden. Tegelijkertijd dempt carbon trillingen, wat extra comfort biedt en vermoeidheid tijdens lange ritten vermindert.
Bosch e-bike-aandrijving – krachtig, efficiënt, betrouwbaar
Bosch ePowered staat voor krachtige ondersteuning, nauwkeurige motorregeling en een natuurlijk rijgevoel. De e-bike-motoren van Bosch behoren tot de krachtigste en tegelijkertijd meest efficiënte in hun klasse – compact, stil en betrouwbaar. Met hun nauwkeurig afgestelde sensoren reageren ze in realtime op je trapkracht en leveren ze dynamisch vermogen voor dagelijks gebruik, tochten of steile hellingen. Robuust, energiezuinig en perfect afgestemd op de accu en het display – Bosch ePowered zorgt voor een harmonieuze en slimme rijervaring.






