Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.
Heading
Cube Kathmandu Hybrid SLX 800 Wave silverdust´n´chrome
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium Wave-frame met Efficient Comfort Geometry
- Bosch Performance Line CX motor met tot 100 Nm koppel
- 800 Wh PowerTube accu, uitneembaar voor eenvoudig opladen
- Shimano XT Di2 12-speed elektronische schakeling
- Fox 34 Float voorvork met 100 mm veerweg voor comfort
- Geïntegreerde bagagedrager IC 3.0 en spatborden inbegrepen
Motor
Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38)
Akku
Bosch PowerTube 800
Display
Bosch Kiox 500
Beschrijving
Beschrijving
Betrouwbaarheid heeft een naam en die luidt: CUBE Kathmandu Hybrid SLX. Op de Newmen Performance 30 wielen hebben we namelijk Schwalbe Marathon Efficiency banden gemonteerd, die zowel op slechte stadswegen als op ruige veldpaden soepel rollen. Even comfortabel zijn de verstelbare stuurpen, de geveerde parallellogram-zadelpen en de Fox 34 AWL Float voorvork. Bagage en andere lading vinden een plek op onze elegante en tegelijk robuuste en veelzijdige geïntegreerde bagagedrager IC 3.0. Daarbovenop is er een volledige accessoireset aanwezig. Bovendien zorgt de krachtige 800 Wh PowerTube accu ervoor dat de Bosch CX motor met maximaal 100 Nm koppel nooit vroegtijdig leeg raakt. Last but not least hebben we de fiets uitgerust met hydraulische Shimano XT 4-zuiger schijfremmen en een elektronische Shimano XT Di2 12-speed schakeling – voor een even dynamische als veilige rit!
Beschrijving frame:
Het lage instapframe van de CUBE Kathmandu Hybrid doet zijn naam eer aan, want op- en afstappen gaat hiermee super eenvoudig en het avontuur kan direct beginnen! Maar er is meer, zoals de CX motor van Bosch die esthetisch en netjes in het ontwerp is geïntegreerd samen met de 800 Wh PowerTube accu, en onze Efficient Comfort Geometry die harmonieus samenwerkt met de 100 mm verende voorvork, wat vooral bij lastige omstandigheden de controle optimaliseert. Daarbij komt de interne kabelgeleiding die de strakke uitstraling van het frame benadrukt. Wat nog meer? Een veelzijdige, bijna onverwoestbare UDH voor eenvoudige beschikbaarheid van reserveonderdelen, een geïntegreerde kettingbeschermer en onze stabiele, robuuste en bijzonder fraai vormgegeven geïntegreerde bagagedrager IC 3.0, waarop alles past wat je nodig hebt voor een ontdekkingsreis.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571497888 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Fabrikant Model-Nr. | 112602 |
| Fabrikantkleur | silverdust´n´chrome |
| EAN | 46cm: 4054571497888 50cm: 4054571497895 54cm: 4054571497901 58cm: 4054571497918 62cm: 4054571497925 |
| Fabrikant Artikel-Nr. | 46cm: 1126020233 50cm: 1126020234 54cm: 1126020235 58cm: 1126020236 62cm: 1126020500 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren, Dames |
| Discipline | Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Trekking & Toer |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks gebruik, Toer |
| Algemeen | |
| Type | E-Trekkingfiets |
| Bijzonderheden | Bosch Performance Upgrade 2.0: klaar voor 120 Nm Upgrade, Lage instap |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Wave/Lage instap |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Omschrijving | Aluminium Superlite, Gravity Casting Technology, Efficiënte Comfort Geometrie, Boost148, UDH™, Volledig geïntegreerde accu, Geïntegreerde drager 3.0, Geavanceerde interne kabelgeleiding, Geïntegreerde zadelklem |
| Vork | |
| Omschrijving | Fox 34 Float AWL, 2-Positie Sweep-Adjust RAIL Demper, Tapered, 15x110mm, E-Bike Geoptimaliseerd, 100mm |
|
|
|
| Omschrijving | Bosch Drive Unit Performance Line CX max. 100Nm (BDU38) |
| Motor | Bosch |
| Positie | Middenmotor (Trapas) |
| Motorsnelheid | tot 25 km/u |
| Accu & Display | |
| Positie | Volledig geïntegreerd in het onderframe (Intube) |
| Omschrijving | Bosch PowerTube 800 |
| Uitneembaar? | Ja |
| Accucapaciteit | 800 wh |
| Display Omschrijving | Bosch Kiox 500 |
| Lader | Bosch 4A |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | elektronisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano XT Di2 RD-M8260-SGS, 12-Speed, Elektronisch schakelsysteem |
| Schakelpook | Shimano Deore Di2 SW-M6250-IR, Direct Attach |
| Aandrijving | |
| Aandrijfwijze | Ketting |
| Crankstel | ACID MTB Hybrid Pro, 40T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Ketting / Riemaandrijving | Shimano CN-M6100 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Omschrijving pedalen | ACID PP Trekking |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Omschrijving | Shimano XT BR-M8120, Hydr. Schijfrem (180/180) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsamenstelling (Naven, Spaken, Velgen) | Newmen Performance 30 base/strong, 28/28 Spaken, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe Marathon Efficiency, Super Race, V-Guard, 55-622 |
|
|
|
| Stuur | CUBE Comfort Trail Bar HD, 700mm |
| Stuurpen | CUBE Comfort Stem Pro, 31.8mm, Verstelbaar |
| Balhoofd | ACROS AZF-1035, ICR (Geïntegreerde kabelgeleiding), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), HIC |
| Handvatten | ACID Travel Comfort |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Sequence 180 |
| Zadelpen | SR Suntour NVX, 31.6mm |
| Verlichting | |
| Achterlicht | ACID Mudguard Achterlicht PRO-E, 12V, DC |
| Voorlicht | ACID Voorlicht PRO-E 150 X-Connect, 12V, DC |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | ACID Geïntegreerde drager 3.0, CUBE Adapter Compatibel |
| Achterbagagedrager | ACID Geïntegreerde drager 3.0, CUBE Adapter Compatibel |
| Bel | Reich Cycle Bells Ringsound |
| Spatborden | ACID 65 Geïntegreerde drager 3.0 |
| Standaard | ACID FM Pure Standaard |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 28,8 kg |
| Toegestane totaalgewicht / max. draagvermogen | 160 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Klaar voor meer vermogen!
Vanaf mei 2026 kun je het koppel van bepaalde Bosch-motoren via de Flow-app verhogen tot maximaal 120 Nm. Jouw voordeel: merkbaar meer trekkracht – en tot wel 600% trapondersteuning. Via de eBike Flow-app van Bosch stel je de rijmodi individueel in en stem je de prestaties precies af op jouw rijstijl.
Bosch e-bike-aandrijving – krachtig, efficiënt, betrouwbaar
Bosch ePowered staat voor krachtige ondersteuning, nauwkeurige motorregeling en een natuurlijk rijgevoel. De e-bike-motoren van Bosch behoren tot de krachtigste en tegelijkertijd meest efficiënte in hun klasse – compact, stil en betrouwbaar. Met hun nauwkeurig afgestelde sensoren reageren ze in realtime op je trapkracht en leveren ze dynamisch vermogen voor dagelijks gebruik, tochten of steile hellingen. Robuust, energiezuinig en perfect afgestemd op de accu en het display – Bosch ePowered zorgt voor een harmonieuze en slimme rijervaring.
Shimano Di2 - nauwkeurig, snel en onderhoudsarm
Shimano Di2 biedt ultrasnelle, nauwkeurige schakelingen zonder inspanning en zorgt voor een bijzonder soepel rijgevoel. De elektronische bediening schakelt betrouwbaar in elke rijsituatie en vermindert het onderhoud aanzienlijk. Met zijn intelligente technologie biedt Di2 maximale controle en comfort – ideaal voor iedereen die op zoek is naar moderne prestaties en de hoogste schakelprecisie.
Lage instap – comfortabel, veilig en geschikt voor dagelijks gebruik
Een fiets met lage instap maakt fietsen bijzonder aangenaam. Het lage, open frame maakt moeiteloos op- en afstappen mogelijk en zorgt voor een veilig rijgevoel. De perfecte keuze voor dagelijks gebruik: boodschappen doen, woon-werkverkeer of ontspannen tochten kunnen comfortabel en zonder veel inspanning worden afgelegd. De rechte zitpositie ontziet de rug en gewrichten en zorgt voor een goed overzicht in het verkeer.







