Heading
Cube Numove 120 RT topasblue´n´nebula (2026)
Je zoekt een kindvriendelijke fiets voor kleine ontdekkers tussen 2 en 4 jaar? De Numove 120 is licht, heeft een lage instap en combineert terugtrap- en velgrem voor veilig rijden op veldwegen en straten. Zo is fietsen in het dagelijks leven en op tour echt leuk.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame in kindermaat
- 12 inch wielen met lekvrije Schwalbe banden
- Achterrem met terugtraprem en voorvelgrem
- Laag instapframe voor makkelijk op- en afstappen
- Geïntegreerde kettingbeschermer voorkomt het klemmen van broekspijpen
- Optimale hendelgrootte voor kleine kinderhanden
Beschrijving
Beschrijving
Avontuurlijke kinderen die al ongeduldig zijn om te gaan fietsen, zullen dol zijn op de Numove 120, want deze kleine maar perfect geproportioneerde fiets is duidelijk een miniatuurversie van onze modellen voor volwassenen. Voor veilig remmen en stoppen zorgt een eenvoudig te bedienen terugtraprem achter en een velgrem voor – met hendels die perfect zijn afgestemd op kleine handjes. De lage instap maakt een zelfverzekerde bediening mogelijk en dankzij de geïntegreerde kettingkast blijven de kinderen niet met hun broekspijpen in de versnelling haken.
Specificaties
Specificaties
|
|
|
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571508324 |
| Modelljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Numove 120 RT |
| Fabrikant Modelnummer | 150150 |
| Fabrikantkleur | topasblue´n´nebula |
| EAN | 4054571508324 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen |
| Discipline | Kinderen |
| Toepassingsgebied | Stad Urban |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks gebruik, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Kinder-/Jeugdfiets |
| Grootteadvies | |
| Leeftijdsadvies | 2-4 jaar |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Aanduiding | Aluminium Lite 6061 |
| Voorvork | |
| Aanduiding | Starre Aluminium Voorvork |
| Versnelling | |
| Type | Zonder versnelling |
| Achterderailleur | , |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Aandrijving | |
| Aandrijfsoort | Ketting |
| Crankstel | ACID Numove 25T, 84mm, smalle Q-factor |
| Bottom bracket | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Breedte |
| Ketting / Riem | KMC HV500 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Aanduiding pedalen | ACID PP Rookie klein |
| Remmen | |
| Type | Velgrem |
| Aanduiding | Aluminium V-Brake |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 12 |
| Wielsamenstelling (Naven, Spaken, Velgen) | ACID Pro C2000, 16/16 Spaken, Singlespeed 16T Terugtraprem |
| Banden | Schwalbe Smart Sam, 12 x 1.5 |
| Stuurinrichting | |
| Stuur | CUBE Kids 420mm, Ø 16mm |
| Stuurpen | CUBE Aluminium Lite |
| Balhoofd | CUBE |
| Handvatten | Natural Fit Kids 16.0 |
| Zadel | |
| Zadel | Cube Kid incl. Zadelpen |
| Accessoires | |
| Kettingbeschermer | ACID |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 5 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 30 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu





