Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Dynamic Bike Care Bio Filth Fighter Fietsreiniger 500 ml

Reguliere prijs €1099
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€2198 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l

Heading

Beschrijving

  • Superlichte tubeless dichtvloeistof met hi-tech vezel- en synthetische latexformule
  • Biedt bescherming tegen lekke banden tot 7 mm grootte
  • Behoudt de bandenspanning op het gewenste niveau
  • Geschikt voor bandenspanning tot 8 bar
  • Compatibel met CO2-patronen
  • Te gebruiken tussen -20° C en +50° C
  • Vrij van ammoniak, allergenen en bijtende stoffen
  • Huidvriendelijk

Inhoud: 500 ml
Toepassingsgebied: MTB, Road, Gravel, Urban

Specificaties

Modell
Artikelnummer
8720938041655
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamic Bike Care Bio Filth Fighter Fietsreiniger 500 ml
Merk
Dynamic
EAN
8720938041655
Geschikt voor
Discipline
Gravel, MTB, Weg, Trekking & Stad
Toepassingsgebied
Weg Endurance, Gravel
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel
Afmetingen
Lengte
0,87 cm
Breedte
0,68 cm

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de