Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Dynamische kettingreiniger 400ml

Verkoopprijs €899
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€2248 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l

Heading

Beschrijving

De Dynamic kettingreiniger lost oliën, vetten en verhardingen op, maar voorkomt door zijn hervettingseffect het volledig “uitdrogen” van metalen. Hierdoor is er al tijdens het reinigen een voorbereidende slijtage- en corrosiebescherming aanwezig. Geschikt voor alle met vet vervuilde en verharte onderdelen van de fiets.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4260068454344
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamische Kettingreiniger 400ml
Merk
Dynamic
Model
Kettingreiniger
EAN
4260068454344
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel, kettingreiniger
Geschikt voor de volgende onderdelen
Ketting
Afmetingen
Lengte
0,2 cm
Breedte
0,07 cm
Hoogte
0,07 cm
Levering
Inhoud levering
1x Spray Dynamic kettingreiniger

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de