MAGURA Royal Blood 1000 ml

Reguliere prijs €3590
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€3590 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

MAGURA Royal Blood is een hoogwaardige remvloeistof die speciaal is ontwikkeld voor Magura-remsystemen. De 1000 ml fles is ideaal voor uitgebreide onderhoudswerkzaamheden.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4055184042755
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
MAGURA Royal Blood 1000 ml
Marke
Magura
EAN
4055184042755
Reparatie & Onderhoud
Type
Remvloeistof

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
MAGURA Bosch Parts & Services GmbH & Co. KG
Stuttgarter Straße 48
72574 Bad Urach
Germany
service.de@magura.com
www.magura.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Muc-Off Geen Punctuurproblemen
    Muc-OffGeen lekke banden meer
    Verkoopprijs €4199
    Eenheid prijs€4199 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l