Heading
Academy GRADE 5 Geel
Wat we leuk vinden
- Lichtgewicht triple butted aluminium frame in diamantvorm
- Shimano 8-speed kettingversnelling voor eenvoudige schakeling
- KMC Z8.1 ketting voor betrouwbare aandrijving
- Velgremmen voor veilige vertraging
- Geoptimaliseerd voor dagelijks gebruik op de weg
- Speciaal ontwikkeld voor kinderen en jongeren
Beschrijving
Beschrijving
ACADEMY GRADE 5 – SLIM DESIGN VOOR ONTSPANNENDE TIENERS
Easy going!
Ben je op zoek naar een licht jeugdfiets in 24 inch? Het lichte ontwerp gecombineerd met een klassiek, tijdloos design maakt onze ACADEMY GRADE 5 24 inch tot een echte blikvanger voor tieners! De ACADEMY 24 inch kinderfiets overtuigt zowel als meisjesfiets als een stijlvolle fiets voor jongens en brengt kinderen en tieners dankzij het extreem lichte ontwerp ontspannen en vooral veilig op hun bestemming. Bovendien is de 24 inch jeugdfiets ergonomisch perfect afgestemd op de behoeften van kinderen en jongeren: de ACADEMY GRADE 5 zit als gegoten! Zo weegt onze ACADEMY GRADE 5 jeugdfiets met 24 inch slechts 8,2 kilogram. We raden onze 24 inch kinderfiets aan voor kinderen van 7 tot 11 jaar en een lichaamslengte van 130 tot 145 centimeter. Onze ACADEMY GRADE 5 is door het klassieke en tijdloze design geschikt als meisjesfiets en ook als fiets voor jongens. Het ontwerp van de 24 inch jeugdfiets is perfect afgestemd op de ergonomische eisen van kinderen en tieners. De frames met lage en smalle trapassen zorgen voor een nauwe en kindvriendelijke beenvoering, terwijl korte traparmen en een rechte zithouding ervoor zorgen dat de voeten optimaal de grond kunnen raken. De ergonomische kniepositie tijdens het rijden is te allen tijde gegarandeerd.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4250969288711 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | ACADEMY |
| Model | GRADE 5 |
| Fabrikant Modelnr. | 8871 |
| Fabrikantkleur | Geel |
| EAN | 4250969288711 |
| Fabrikant Artikelnummer | 8871 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen |
| Discipline | Kinderen |
| Toepassingsgebied (terrein) | Weg |
| Toepassing | Dagelijks gebruik |
| Algemeen | |
| Type | Kinder-/jeugdfiets |
| Bijzonderheden | Jeugdfiets |
| Grootteadvies | |
| Leeftijdsadvies | 8-11 jaar |
| Voor lichaamslengtes tussen | 140-150 cm |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Tripple Butted Aluminium |
| Voorvork | |
| Benaming | Aluminium |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | 8-speed kettingversnelling |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Versnellingshendel | Shimano SL-R2000, rapidfire / Microshift TS-39-8R |
| Aandrijving | |
| Aandrijfwijze | Ketting |
| Crankstel | ACADEMY 30T, 130mm, Aluminium |
| Tandkrans / Cassette | Shimano CS-HG 41 11-32T cassette / Microshift CS-H081 11-32T cassette |
| Ketting / Riem | KMC Z8.1 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | 95x80x23mm, kogellager, zwart met reflectoren, 9/16 schroefdraad |
| Remmen | |
| Type | Velgrem |
| Rem voor | V-brake, Aluminium |
| Rem achter | V-brake, Aluminium |
| Benaming remhendel | Aluminium, 3 vingers |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 24 |
| Velgen | 4" x 1,5" x 20H, Aluminium, zwart |
| Banden | VEE TIRE Rail 24"x1,50 (40-507), Skinwall Synthesis, reflectiestreep, 90 TPI |
| Naven voor | Aluminium, 14G/20H, zwart, snelspanner |
| Naven achter | Aluminium, 14G/20H, zwart, snelspanner |
| Spaken | RVS, zwart |
|
|
|
| Stuur | 580mm, double butted Aluminium, 20mm rise |
| Stuurpen | verstelbare stuurpen |
| Handvatten | Velo zwart |
| Zadel | |
| Zadel | Vader |
| Zadelpen | 27,2mm x 250mm Aluminium |
| Accessoires | |
| Accessoires straatgoedkeuring | Nee |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 60 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Erhard-Allee 3
33719 Bielefeld
Germany
Ludwig-Erhard-Allee 3
33719 Bielefeld
Germany




