Heading
ACADEMY S-grade Gravel 7 27.5" Granaat (2025)
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame in diamantvorm voor stabiliteit
- Carbon starre voorvork voor precieze besturing en comfort
- Microshift 1x10-speed schakeling voor eenvoudige versnelling
- Hydraulische TRP Spyre schijfremmen met 160mm rotoren
- 27,5" Kenda Alluvium banden voor terrein en weg
- Ideaal voor kinderen en jongeren van 8 tot 15 jaar
Beschrijving
Beschrijving
Met onze nieuwe S-Grade Gravel verover je de grindpaden van jouw stad. Het hoogwaardige aluminium frame, grote wielen en brede banden overtuigen met hun duurzaamheid op zowel grind als asfalt. Zonder moeite beklim je dankzij de Microshift Advent 1x10-versnelling ook steilere hellingen.
Met de S-Grade Gravel klim je sneller, houd je bergaf de controle en beleef je veel plezier buiten de geasfalteerde wegen!
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4250969289015 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | ACADEMY |
| Model | S-GRADE Gravel 7 |
| Fabrikant Modelnr. | 8901 |
| Fabrikantkleur | Granaat |
| EAN | 4250969289015 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen |
| Discipline | Gravel, Kinderen |
| Toepassingsgebied | Gravel |
| Terrein | Veld-/bospaden, Weg |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Gravelbike, Kinder-/Jeugdfiets |
| Bijzonderheden | Jeugdfiets |
| Aanbevolen maten | |
| Leeftijdsadvies | 12-15 jaar, 8-11 jaar |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Triple Butted Aluminium |
| Vork | |
| Benaming | Carbon Starre vork |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | microSHIFT |
| Achterderailleur | 10 versnellingen kettingversnelling |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Schakelhendel | Microshift SWORD SB-G7000 Dual Control hendel dropbar |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | Lasco 38T, 150mm |
| Tandkrans / Cassette | Microshift CS-H104 11-48T |
| Ketting / Riemaandrijving | KMC X10 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | 105 x 90mm |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Rem voor | TRP SPYRE, 160mm rotor |
| Rem achter | TRP SPYRE, 160mm rotor |
| Benaming remhendel | Microshift SWORD SB-G7000 Dual Control hendel dropbar |
| Remschijf voor | 160mm |
| Remschijf achter | 160mm |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 27,5 |
| Velgen | Aluminium holkammer, 14G, 28 gaten voor schijfrem |
| Banden | KENDA Alluvium 650B*45 (45x584) |
| Naven voor | Aluminium, 14G, 28 gaten, zwart, 6-gats, 100mm OLD, QR |
| Naven achter | Aluminium, 14G, 28 gaten, zwart, 6-gats, 135mm OLD, QR |
| Spaken | Roestvrij staal, zwart |
|
|
|
| Stuur | Aluminium 31,8mm, breedte: 400mm, 80mm reach, 16° flare, 121mm drop |
| Stuurpen | Aluminium 31,8mm, +/- 7°, 60mm |
| Zadel | |
| Zadel | ACADEMY 245x130mm |
| Zadelpen | Aluminium 27,2 x 350 mm |
| Accessoires | |
| Wegkeuring accessoires | Nee |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 100 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Erhard-Allee 3
33719 Bielefeld
Germany
Ludwig-Erhard-Allee 3
33719 Bielefeld
Germany








