Heading
Beschrijving
Beschrijving
De ACID HPP Sidecage maakt een bijzonder gemakkelijke toegang tot de drinkfles mogelijk en biedt een stevige grip, zelfs op ruw terrein. Hij is vooral geschikt voor fietsen met een klein frametriangel. Het geoptimaliseerde ontwerp wordt afgerond met een harmonieus kleurconcept.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571143020 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | ACID |
| Model | Fleshouder |
| Fabrikant Modelnr. | 93320 |
| Fabrikant Kleur | mat zwart´n´glanzend zwart |
| EAN | 4054571143020 |
| Accessoires algemeen | |
| Materiaal | Kunststof |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,21 cm |
| Breedte | 0,08 cm |
| Hoogte | 0,08 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu



