Heading
Beschrijving
Beschrijving
Praktisch en veelzijdig. In de drukke stadsjungle kun je extra bagage en aankopen eenvoudig op je voordrager plaatsen. De doordacht geplaatste ogen en uitsparingen bieden je bovendien de mogelijkheid om alles stevig vast te zetten met spanbanden.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571181251 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | ACID |
| Model | Front |
| Fabrikant Modelnr. | 93151 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4054571181251 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | Kinderen |
| Onderdelen algemeen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Bagagedrager | |
| Type | Bagagedrager voorwiel |
| Montage | Frame montage |
| Accessoires algemeen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Afmetingen | |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 12 kg |
| Lengte | 0,24 cm |
| Breedte | 0,24 cm |
| Hoogte | 0,16 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

