Heading
Beschrijving
Beschrijving
Wanneer efficiëntie op design ontmoet: met haar geavanceerde 2-wegs pompsysteem en de drie kamers maximaliseert de ACID Pumpe RACE UHP de luchtstroom en zorgt daarbij voor 40% minder slagen bij 50% minder krachtinspanning. De Auto-Select ventielkop voor Presta- en Schrader-ventielen maakt het eenvoudig en gemakkelijk om de pomp aan te sluiten en los te maken. Zo makkelijk heb je nog nooit je gewenste luchtdruk bereikt.
Specificaties
Specificaties
| Modell | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571155153 |
| Modelljahr | 2026 |
| Marke | ACID |
| Modell | Pompen |
| Hersteller Modell-Nr. | 93011 |
| Herstellerfarbe | Zwart |
| EAN | 4054571155153 |
| Pumpen | |
| Typ | Minipomp |
| Zubehör allgemein | |
| Material | Aluminium, Kunststof |
| Maße | |
| Länge | 0,26 cm |
| Breite | 0,1 cm |
| Höhe | 0,04 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany


