Heading
Beschrijving
Beschrijving
Als je bergaf weer snel onderweg bent, beschermt het ACID Mud Shield je tegen opspattende modder, zodat je je volledig op het parcours kunt concentreren. Dankzij de stevige schroefverbinding is het Mud Shield extreem snel te monteren en net zo eenvoudig weer te verwijderen. De verlengde vleugels met rubberen pads beschermen je voorvork tegen krassen en de binnenpijp tegen vuil. Het maakt daarbij niet uit of je een Fox, Suntour, Öhlins of Marzocchi gebruikt.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571188465 |
| Modeljaar | 2025 |
| Merk | ACID |
| Model | Spatbord MUD SHIELD |
| Fabrikant Modelnr. | 93502 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4054571188465 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB |
| Geschikte wielmaat(en) (inch) | 26 |
| Onderdelen algemeen | |
| Materiaal | gerecycled polypropyleen, staal |
| Spatborden | |
| Type | Voorwiel spatbord |
| Montagewijze | Vaste montage |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,42 cm |
| Breedte | 0,1 cm |
| Hoogte | 0,09 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | Cube ACID Mud Shield inclusief schroeven voor Fox 32, 34, 36, 38, 40, 49, SR Suntour, Öhins, Marzocchi |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany



