Heading
Beschrijving
Beschrijving
Grip om je grenzen te verleggen
Open profielontwerp voor perfecte interactie op losse ondergronden. Met open profielontwerp goede zelfreiniging bij vochtige en natte omstandigheden.
Compound:
Endurance: Mengsel met uitgebalanceerde grip-, duurzaamheid- en rolweerstandseigenschappen. De Endurance-mix biedt hoge duurzaamheid in combinatie met een goede rolweerstand en grip. Deze mix is geschikt voor trailbikes of door de lage slijtage als Endurance-mix ook voor e-bikes.
Bekleding:
Trail: Enkelvoudige karkaslaag met lekbeschermingslaag, geoptimaliseerd voor trailgebruik.
Tubeless-Ready
De karkasconstructie is bijzonder robuust en ongevoelig voor beschadigingen en het binnendringen van vreemde voorwerpen. Het resultaat: uw banden zijn veelzijdig inzetbaar, hebben een laag gewicht en een aantrekkelijk ontwerp. Bovendien kunnen banden met deze technologie ook tubeless of in combinatie met een binnenband worden gebruikt.
E-bike geschikt
Voor de e-bike banden putten we uit meer dan 100 jaar ervaring met bromfiets- en motorbanden. Alle city-/trekkingbanden voldoen minimaal aan de norm tot 25 km/u. De met E50 gemarkeerde banden zijn ook goedgekeurd voor S-Pedelecs. Dankzij hun hoogwaardige constructie bieden ze een hoge lekbescherming, lage rolweerstand en bescherming tegen voortijdige slijtage door de extra aandrijfkracht.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4019238067934 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Continental |
| Model | Argotal Trail |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4019238067934 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB |
| Toepassingsgebied | MTB Trail & Toer |
| Terrein | Terrein |
| Doel | Sport, Toer |
| Ontworpen voor E-bikes | Ja, speciaal voor E-bikes |
| Passende wielmaat (inch) | 29 |
| Banden | |
| Bandbreedte | 65-622 | 29x2,60" |
| Constructie | Vouwband |
| Uitvoering | Lekbescherming, Tubeless klaar |
| Aanbevolen bandenspanning | 2-3bar |
| Vouwbaar? | Ja |
| Geschikt voor Tubeless | Ja |
| EPI (aantal lengtedraden per inch) | 180 |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,24 cm |
| Breedte | 0,2 cm |
| Hoogte | 0,2 cm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Continental-Plaza 1
30175 Hannover
Germany



