Heading
Beschrijving
Beschrijving
De Contact-band scoort met het populairste profielontwerp in het segment. De speciaal ontwikkelde lamellenstructuur zorgt voor veel grip en biedt daardoor hoge veiligheid. De band biedt een veilige en sportief-lichte lekbescherming dankzij de extra Safety System lekbeschermingsinzet. Het duurzame karkas en de langhoudende loopvlakken zijn daardoor perfect geschikt voor sportief gebruik en als allrounder voor toertochten.
SafetyPlus
Voor e-bikes hebben ze de SafetySystem Breaker gecombineerd met een hoog elastisch materiaal. Het resultaat is een extreem snij- en steekvaste breaker die dankzij de hoge elasticiteit een bijzonder lage rolweerstand heeft en daarmee zowel accu- als milieuvriendelijk is. De breaker voldoet bovendien aan de hoge eisen van e-bikes tot 50 km/u. De hoge acceleratiemomenten en snelle bochtsnelheden verwerkt de breaker moeiteloos. De specialist voor snelle e-bikes en fietsen van verhuurstations.
E50
Voor de e-bike banden putten ze uit meer dan 100 jaar ervaring met bromfiets- en motorbanden. Al hun city-/trekkingbanden bereiken minimaal de standaard tot 25 km/u. De met E50 gemarkeerde banden zijn ook goedgekeurd voor S-Pedelecs. Met hun hoogwaardige constructie bieden ze een hoge lekbescherming, lage rolweerstand en bescherming tegen voortijdige slijtage door de extra inwerkende aandrijfkracht.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4019238639995 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Continental |
| Model | Contact Plus |
| Fabrikant Model-Nr. | 160 |
| EAN | 4019238639995 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Stad Urban, Trekking & Toer |
| Ontworpen voor E-bikes | Ja, speciaal voor E-bikes |
| Geschikte wielmaat (inch) | 28 |
| Banden | |
| Bandbreedte | 42-635 | 28x1 1/2" |
| Constructie | Draadband |
| Uitvoering | Lekbescherming, Reflectiestreep |
| Aanbevolen luchtdruk | 3,5-4,5bar |
| Opvouwbaar? | Nee |
| EPI (aantal lengtedraden per inch) | 180 |
| Afmetingen | |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 100 kg |
| Lengte | 0,68 cm |
| Breedte | 0,68 cm |
| Hoogte | 0,06 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | los |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Continental-Plaza 1
30175 Hannover
Germany



