Heading
Beschrijving
Beschrijving
PureGrip - de uitstekende mengtechnologie
Op basis van het geactiveerde silica-compound is doelgericht gewerkt aan een mengtechnologie in het performance-segment. Het resultaat van de onderzoeks- en ontwikkelingsafdeling in Korbach bracht na intensieve ontwikkelingsinspanningen een nieuwe mengtechnologie voort met uitstekende grip- en duurzaamheidseigenschappen. De nieuwe rubbermix met de veelzeggende naam „PureGrip“ volgt op het BlackChili Compound en wordt gebruikt in performance-producten binnen de segmenten Race en Mountainbike. Hier zorgt het voor langdurige tractie en een hoge levensduur van Continental-banden, die exclusief worden geproduceerd in de fabriek in Hefei (Azië).
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4019238798319 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Continental |
| Model | Cross King II Performance 2.3 |
| Fabrikant Modelnummer | 310 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4019238798319 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB |
| Toepassingsgebied | MTB All Mountain & Enduro, MTB Cross Country, MTB Trail & Toer |
| Terrein | Veld-/boswegen, terrein |
| Gebruik | Sport, Toer |
| Ontworpen voor E-bikes | Ja, speciaal voor E-bikes |
| Banden | |
| Bandenbreedte | 58-559 | 26x2,3" |
| Constructie | Vouwband |
| Uitvoering | Tubeless ready |
| Aanbevolen luchtdruk | 2,8-3,8bar |
| Opvouwbaar? | Ja |
| Geschikt voor tubeless | Ja |
| EPI (Aantal lengtedraden per inch) | 180 |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 0,72 kg |
| Lengte | 0,25 cm |
| Breedte | 0,19 cm |
| Hoogte | 0,12 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | los |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Continental-Plaza 1
30175 Hannover
Germany



