Heading
Beschrijving
Beschrijving
Niet-zichtbaar onderdeel – grote impact. Een ontbrekend of slecht gekozen velglint is de oorzaak van veel lekke banden. Vooral bij holle velgen is het belangrijk om een drukbestendig velglint te gebruiken dat de gehele velgbodem bedekt. Het geweefversterkte Continental EasyTape is speciaal ontwikkeld voor gebruik bij hoge luchtdrukken. Verschillende breedtes maken een perfecte aanpassing aan alle gangbare velgafmetingen mogelijk. De hogedrukuitvoering voor racefietsen houdt drukken tot 15 bar stand, zonder plastisch te vervormen. Bovendien vergemakkelijkt de platte vorm het monteren van de band aanzienlijk.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4019238445237 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Continental |
| Model | EasyTape |
| EAN | 4019238445237 |
| Geschikt voor | |
| Passende velgmaat (inch) | 28 |
| Productcompatibiliteit | 26-622 |
| Vervangings- & accessoires | |
| Accessoire | Velglint |
| Accessoire voor | Band |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,1 cm |
| Breedte | 0,05 cm |
| Hoogte | 0,03 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | 2 Continental Easy Tape velglinten |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Continental-Plaza 1
30175 Hannover
Germany


