Heading
Cube Agree C:62 SLX cosmicpurple´n´black (2026)
Je zoekt een licht racefiets voor sportieve tochten en snelle ritten op de weg? De Agree C:62 SLX overtuigt met een aerodynamisch carbon frame, precieze 12-versnellings SRAM schakeling en krachtige schijfremmen – ideaal als je waarde hecht aan efficiëntie en controle.
Wat we leuk vinden
- Licht carbon frame met aerodynamische diamantvorm
- SRAM Force AXS E1 12-speed elektronische schakeling
- Hydraulische SRAM schijfremmen (160 mm) voor precieze controle
- Newmen Streem C.35/C.38 carbon wielen, tubeless ready
- Continental Grand Prix 5000 S-TR banden, lekbestendig en licht
- Geïntegreerde framebox en powermeter voor trainingsdata
Beschrijving
Beschrijving
Vaak beslissen honderdsten van een seconde over winst of verlies – honderdsten die de Agree C:62 SLX perfect onder controle heeft. Waarom? Omdat deze aerodynamische fiets door de lucht snijdt als een heet mes door boter. Tegelijkertijd is hij licht en biedt hij top rijcomfort, wat vooral bij vele uren in het zadel zijn vruchten afwerpt. Op de Streem Climbing 35/38 wielen van Newmen hebben we Continental Grand Prix 5000 banden gemonteerd, quasi als een superlichte aanvulling op het gestroomlijnde frame. De supersnelle schakelingen en krachtige remmanoeuvres zijn te danken aan de Force AXS 2x12 groep van Sram. Ook aan boord: een volledig carbon voorvork, een stuurpen-stuureenheid van carbon, een powermeter en een geïntegreerde framebox. Racefiets-prestaties 2.0? Deze fiets kan het aan!
Let op:
Deze fiets wordt zonder pedalen geleverd - vind geschikte
Racefiets klikpedalen
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571502162 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Agree C:62 SLX |
| Fabrikant Modelnummer | 126410 |
| Fabrikantkleur | cosmicpurple´n´black |
| EAN | 47cm: 4054571502162 50cm: 4054571502179 53cm: 4054571502186 56cm: 4054571502193 58cm: 4054571502209 60cm: 4054571502216 62cm: 4054571502223 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren, Dames |
| Discipline | Weg |
| Toepassingsgebied | Weg Aero |
| Terrein | Straat |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Racefiets |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Carbon |
| Benaming | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Volledig interne kabelgeleiding, Geïntegreerde zadelpenklem, Flat Mount schijfrem, Optie op opbergbox, AXH, 12x142mm |
| Voorvork | |
| Merk | Cube |
| Benaming | CUBE CSL Evo Aero C:62® Technology, 1 1/8" - 1 1/4" taps toelopend, Flat Mount, 12x100mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingschakeling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | SRAM |
| Achterderailleur | Sram Force AXS E1, 12-Speed |
| Schakelhendel | Sram Force AXS E1 |
| Voorderailleur | Sram Force AXS E1 |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | Sram Force E1 AXS, Powermeter As, Dub, 48x35T |
| Tandkrans / Cassette | Sram Force E1 XG-1270, 10-36T |
| Bottom bracket | Sram DUB Road, 86mm Pressfit |
| Ketting / Riem | Sram Force E1 |
| Pedalen inbegrepen | nee |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | SRAM |
| Benaming | SRAM Force AXS E1 HRD, Hydraulische schijfrem, Flat Mount (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsset (Naaf, Spaken, Velgen) | Newmen Streem C.35/C.38 Carbon, 21/24 spaken, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Banden | Conti Grand Prix 5000 S-TR, Kevlar, 30-622, Tubeless Ready |
|
|
|
| Stuur | ICR Cockpit Systeem, Geïntegreerde kabelgeleiding, Aero Spacer Systeem, Garmin Mount Interface |
| Balhoofdstel | ACROS, Top geïntegreerd 1 1/2" met geïntegreerde kabelgeleiding, Bottom geïntegreerd 1 1/4" |
| Stuurlint | ACID Bartape RC 2.5 |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Nuance SLT Carbon |
| Zadelpen | Agree C:62 Aero, Comfort Flex |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 7,6 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 115 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu
Besonderheiten
Besonderheiten
Koolstof – Licht, sterk en comfortabel
Carbonframes combineren maximale stabiliteit met een extreem laag gewicht. Hierdoor zijn fietsen gemakkelijker te versnellen, lichter te dragen en bijzonder wendbaar om mee te rijden. Tegelijkertijd dempt carbon trillingen, wat extra comfort biedt en vermoeidheid tijdens lange ritten vermindert.








