Heading
Cube Agree C:62 SLX nightshift´n´prism (2026)
Je zoekt een licht racefiets die aerodynamisch geoptimaliseerd is en geschikt voor sportieve tochten en snelle ritten op de weg? De Agree C:62 SLX biedt je precieze schakelingen, krachtige schijfremmen en een comfortabel carbon frame – ideaal als je veel tijd in het zadel doorbrengt en waarde hecht aan efficiëntie.
Wat we leuk vinden
- Lichtgewicht carbon frame met aerodynamische C:62® technologie
- SRAM Force AXS E1 2x12-speed elektronische schakeling
- Hydraulische schijfremmen met 160 mm rotoren
- Newmen Streem C.35/C.38 carbon wielen, tubeless ready
- Continental Grand Prix 5000 S-TR banden, 30 mm breed
- Geïntegreerde framebox en powermeter voor training en tochten
Beschrijving
Beschrijving
Soms beslissen honderdste seconden over winst of verlies – honderdsten die de Agree C:62 SLX perfect onder controle heeft. Waarom? Omdat deze aerodynamische fiets door de lucht snijdt als een heet mes door boter. Tegelijkertijd is hij licht en biedt hij top rijcomfort, wat vooral bij vele uren in het zadel zijn vruchten afwerpt. Op de Streem Climbing 35/38 wielen van Newmen hebben we Continental Grand Prix 5000 banden gemonteerd, als een quasi gewichtloze aanvulling op het gestroomlijnde frame. De superprecieze schakelingen en krachtige remmanoeuvres zijn te danken aan de Force AXS 2x12 groep van Sram. Ook aan boord: een volledig carbon vork, een stuurpen-stuureenheid van carbon, een vermogensmeter en een geïntegreerde framebox. Racefiets-prestaties 2.0? Deze fiets kan het!
Let op:
Deze fiets wordt zonder pedalen geleverd - vind geschikte
Racefiets klikpedalen
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571502094 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Agree C:62 SLX |
| Fabrikant Modelnummer | 126400 |
| Fabrikantkleur | nightshift´n´prism |
| EAN | 47cm: 4054571502094 50cm: 4054571502100 53cm: 4054571502117 56cm: 4054571502124 58cm: 4054571502131 60cm: 4054571502148 62cm: 4054571502155 |
| Fabrikant Artikelnummer | 56cm: 1264000060 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren, Dames |
| Discipline | Weg |
| Toepassingsgebied | Weg Aero, Weg Endurance |
| Terrein | Weg |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Racefiets |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Carbon |
| Benaming | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Volledig interne kabelgeleiding, Geïntegreerde zadelpenklem, Flat Mount schijfrem, Optie op opbergdoos, AXH, 12x142mm |
| Voorvork | |
| Merk | Cube |
| Benaming | CUBE CSL Evo Aero C:62® Technology, 1 1/8" - 1 1/4" taps toelopend, Flat Mount, 12x100mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | SRAM |
| Achterderailleur | Sram Force AXS E1, 12-Speed |
| Aantal versnellingen | 24 |
| Schakelhendel | Sram Force AXS E1 |
| Voorderailleur | Sram Force AXS E1 |
| Aandrijving | |
| Aandrijfsoort | Ketting |
| Crankstel | Sram Force E1 AXS, Vermogensmeter as, Dub, 48x35T |
| Tandkrans / cassette | Sram Force E1 XG-1270, 10-36T |
| Buitenlager | Sram DUB Road, 86mm Pressfit |
| Ketting / riem | Sram Force E1 |
| Pedalen inbegrepen | nee |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | SRAM |
| Benaming | SRAM Force AXS E1 HRD, Hydraulische schijfrem, Flat Mount (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsysteem (Naven, Spaken, Velgen) | Newmen Streem C.35/C.38 Carbon, 21/24 spaken, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Banden | Conti Grand Prix 5000 S-TR, Kevlar, 30-622, Tubeless Ready |
|
|
|
| Stuur | ICR Cockpit Systeem, Geïntegreerde kabelgeleiding, Aero Spacer Systeem, Garmin Mount Interface |
| Balhoofd | ACROS, Top geïntegreerd 1 1/2" met geïntegreerde kabelgeleiding, Bottom geïntegreerd 1 1/4" |
| Stuurlint | ACID Bartape RC 2.5 |
| Zadel | |
| Zadelpen | Agree C:62 Aero, Comfort Flex |
| Zadel | ACID Nuance SLT Carbon |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Maximaal totaalgewicht / draagvermogen | 115 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu
Besonderheiten
Besonderheiten
Koolstof – Licht, sterk en comfortabel
Carbonframes combineren maximale stabiliteit met een extreem laag gewicht. Hierdoor zijn fietsen gemakkelijker te versnellen, lichter te dragen en bijzonder wendbaar om mee te rijden. Tegelijkertijd dempt carbon trillingen, wat extra comfort biedt en vermoeidheid tijdens lange ritten vermindert.







