Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.
Heading
Cube Aim ONE lichtpaars´n´chrome (2026)
Je zoekt een veelzijdige hardtail mountainbike voor sportieve tochten en MTB Cross Country? De Aim ONE biedt met zijn 100 mm verende voorvork, de 2x8-versnellingen Shimano-versnelling en hydraulische schijfremmen betrouwbare rijcomfort en controle op veld- en boswegen. Ideaal voor beginners en ambitieuze rijders.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame met interne kabelgeleiding
- SR Suntour XCE verende voorvork met 100 mm veerweg
- Shimano 2x8-versnellingsketting voor veelzijdige overbrengingen
- Hydraulische Shimano schijfremmen voor veilige remprestaties
- Robuuste 27,5" of 29" wielen met Tubeless-Ready velgen
- Gripvaste 2,25 inch MTB-banden voor terrein en bospaden
- Ergonomisch cockpit met breed stuur voor optimale controle
- Gewicht ca. 15,1 kg, geschikt voor sportieve toertochten
Beschrijving
Beschrijving
Een echt goede fiets is altijd klaar voor alles wat er op je pad komt – en levert tegelijkertijd ontzettend veel plezier! Gelukkig hebben we de AIM ONE uitgerust met een 100 mm verende voorvork en gripvaste 2,25 inch banden, het resultaat: top rijcomfort, gecombineerd met een gecontroleerd rijgevoel op alle routes en paden. De 2x8-versnelling van Shimano is zo veelzijdig dat hij de kracht uit je benen altijd optimaal op de ondergrond overbrengt. Zelfs bij nat weer wordt er betrouwbaar en veilig geremd met krachtige Shimano schijfremmen. Praktisch: dankzij ons breed opgezet Size Split-systeem vindt iedereen de perfect passende Aim voor zichzelf.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571505835 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Aim ONE |
| Fabrikant Modelnummer | 140120 |
| Fabrikantkleur | lichtpaars´n´chroom |
| EAN | XS: 4054571505835 S: 4054571505842 M: 4054571505859 L: 4054571505866 XL: 4054571505873 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen, Heren, Dames |
| Discipline | MTB, Kinderen |
| Toepassingsgebied | MTB Cross Country |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Terrein |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Mountainbike Hardtail |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Interne kabelgeleiding, Flat Mount rem, SIC Mount, FM standaard bevestiging |
| Voorvork | |
| Merk | SR Suntour |
| Benaming | SR Suntour XCE, 100mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano RD-TX800, 8-Speed |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Schakelhendel | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Voorderailleur | Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm klem |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm |
| Tandkrans / Cassette | Shimano CS-HG200, 12-32T |
| Trapas | Thun Paso-ML, 73mm BSA |
| Ketting / Riemaandrijving | KMC Z8.3 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | CUBE PP MTB |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Schijfrem, PM/FM (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | XS: 27,5 S: 27,5 M: 29 L: 29 XL: 29 |
| Wielset (Naven, Spaken, Velgen) | ACID Pro 25, 32/32 Spaken, QR/QR, Tubeless Ready |
| Banden | CUBE MTB, 2.25 |
|
|
|
| Stuur | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Stuurpen | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Balhoofd | CUBE FPH863, Semi-Geïntegreerd |
| Handvatten | ACID Icon |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Venec Lite |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 15,1 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 140 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu







