Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Cube Lackstift Set SOLAR 2208 glanzend rood

Reguliere prijs €1495
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Park Tool PCS-10.3 Montagebok
    PCS-10.3 montagestandaard
    Verkoopprijs €26999
  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    Fietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Aandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano TL-CN29 Kettingpons 9-12-speed
    TL-CN29 Kettingpons 9-12 speed
    Verkoopprijs €4299
  • Crankbrothers Multi-19 Multitool Midnight Edition zwart
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    Doc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    Minerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l

Heading

Beschrijving

  • Kenmerken: snelle droging, hoge licht- en temperatuurbestendigheid, eenvoudige verwerking, goede vloei, hoge chemische bestendigheid
  • Status: CARRY OVER

Specificaties

Model
Artikelnummer
4054571226242
Modeljaar
2026
Producttitel (fabrikant)
Cube Lakstift Set SOLAR 2208 glanzend rood
Merk
Cube
Model
Lakstift Set SOLAR 2208
Fabrikant Modelnr.
2208
EAN
4054571226242
Reserve- & Accessoires
Accessoire
Lakstift
Accessoire voor
Frame
Afmetingen
Gewicht
0,06 kg

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

Vergelijken /4

Aan het laden...