Heading
Cube Nature ONE Allroad black´n´black (2026)
Je zoekt een veelzijdige trekkingfiets voor dagelijks gebruik, sport en tochten? De Nature ONE Allroad biedt met zijn verende voorvork, 8-versnellingsnaaf en hydraulische schijfremmen veel rijcomfort op straat en onverharde paden. Met een stevig aluminium frame en praktische accessoires ben je voor alle routes goed uitgerust.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame met gladde lasnaden
- SR Suntour verende vork met 63 mm veerweg en lockout
- Shimano 8-speed kettingversnelling voor eenvoudige bediening
- Hydraulische Shimano schijfremmen voor betrouwbare controle
- Geïntegreerde bagagedrager en spatborden voor dagelijks gebruik en tochten
- Dynamo verlichtingssysteem voor veilige zichtbaarheid in het donker
Beschrijving
Beschrijving
Bij de Nature ONE Allroad hebben we het voor de serie kenmerkende comfort en de hoge veelzijdigheid gecombineerd met tal van praktische accessoires. Het resultaat is een fiets die gewoon alles aankan. Spatborden, een torsiestijve bagagedrager, een zijstandaard en het dynamo-aangedreven verlichtingssysteem bieden eersteklas ondersteuning, of je nu in de straten van de stad rijdt of toert over het platteland. Dankzij de comfortabele Suntour-verende voorvork, de eenvoudig te bedienen Essa 1x8-versnelling van Shimano en krachtige hydraulische schijfremmen kom je altijd veilig en ontspannen aan je bestemming. Kortom: deze fiets voelt zich op alle routes thuis!
Frame: Het hart van een goede fiets? Zonder twijfel het frame. Dat geldt natuurlijk ook voor de Nature Allroad met zijn chassis van dubbel geconificeerde aluminium buizen voor een laag gewicht zonder concessies te doen aan de stabiliteit. Verbindingen aan de hoofdbuizen, gemaakt met het Smooth Welding-proces, zorgen bovendien voor een gladde, elegante uitstraling. Het resultaat is een lichte, wendbare en comfortabele constructie die onze strenge veiligheidstests met vlag en wimpel heeft doorstaan. Bovendien is er voldoende ruimte voor brede banden en een accessoireset met verlichting, spatborden, bagagedrager en zijstandaard. Zo ben je voor alle routes en tochten optimaal uitgerust!
Frame: Het hart van een goede fiets? Zonder twijfel het frame. Dat geldt natuurlijk ook voor de Nature Allroad met zijn chassis van dubbel geconificeerde aluminium buizen voor een laag gewicht zonder concessies te doen aan de stabiliteit. Verbindingen aan de hoofdbuizen, gemaakt met het Smooth Welding-proces, zorgen bovendien voor een gladde, elegante uitstraling. Het resultaat is een lichte, wendbare en comfortabele constructie die onze strenge veiligheidstests met vlag en wimpel heeft doorstaan. Bovendien is er voldoende ruimte voor brede banden en een accessoireset met verlichting, spatborden, bagagedrager en zijstandaard. Zo ben je voor alle routes en tochten optimaal uitgerust!
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571476012 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Nature |
| Fabrikant Model-Nr. | 861100 |
| Fabrikantkleur | black´n´black |
| EAN | 46cm: 4054571476005 50cm: 4054571476012 54cm: 4054571476029 58cm: 4054571476036 62cm: 4054571476043 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren |
| Discipline | MTB, Weg, Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Cross, MTB Cross Country, Weg Endurance |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg, Terrein |
| Doel | Dagelijks gebruik, Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Trekkingfiets |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Omschrijving | Aluminium Superlite, Trekking Cross, Taper, Double Butted |
| Voorvork | |
| Merk | SR Suntour |
| Omschrijving | SR Suntour NEX HLO, 63mm, Lockout |
| Veerweg (mm) | 63 mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano Essa RD-U2000-GS, 8-Speed |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Schakelhendel | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Aandrijving | |
| Aandrijfsoort | Ketting |
| Crankstel | Shimano Essa FC-U2000-1, 40T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano CS-HG400, 11-45T |
| Bottom bracket | Thun Paso-ML, 68mm, BSA |
| Ketting / Riem | KMC Z8 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Omschrijving pedalen | CUBE PP MTB |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Omschrijving | Shimano BR-MT200, Hydr. Schijfrem (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Velgen | CUBE EX25, 32G, Disc |
| Banden | Schwalbe Land Cruiser, Active, 50-622 |
| Naven voor | Shimano DH-3D37, Naafdynamo, QR, Centerlock |
| Naven achter | Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock |
|
|
|
| Stuur | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Stuurpen | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Balhoofd | VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" |
| Handvatten | ACID Travel Comfort |
| Zadel | |
| Zadelklem | CUBE Varioclose, 31.8mm |
| Zadel | ACID Sequence Pro 160 |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Verlichting | |
| Voorlicht | CUBE Shiny 50 |
| Achterlicht | ACID Mudguard Achterlicht PRO-D, 6V, AC |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatibel |
| Achterste bagagedrager | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatibel |
| Bel | Easy Bell |
| Spatborden | ACID 65 BB-Mount |
| Standaard | CUBEstand Cmpt |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 17 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 140 kg |
| Lengte | 1,62 cm |
| Breedte | 0,23 cm |
| Hoogte | 0,86 cm |
| Levering | |
| Extra uitrusting | Bel: Easy Bell |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu






