Heading
Cube Nature Pro Allroad cotton´n´grey (2026)
Je zoekt een veelzijdige trekkingfiets voor dagelijks gebruik, sport en tochten? De Nature Pro Allroad rijdt licht en comfortabel over veld- en bospaden evenals wegen. Met zijn betrouwbare Shimano 2x10-versnelling, hydraulische schijfremmen en praktische uitrusting ben je goed voorbereid op elke tocht.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame met gladde lasnaden
- SR Suntour verende voorvork met 63 mm veerweg en lockout
- Shimano Cues 2x10-speed kettingversnelling voor veelzijdig rijden
- Hydraulische Shimano schijfremmen voor veilig remmen bij nat weer
- Schwalbe Land Cruiser banden (50-622) voor comfort en grip
- Uitgebreide accessoires: bagagedrager, spatborden, verlichting, standaard
Beschrijving
Beschrijving
De wereld per tweewieler ontdekken? Niets is makkelijker dan met de Nature Pro Allroad! We hebben het ongelooflijk lichte en comfortabele frame uitgerust met een soepel werkende Suntour-voorvork en – voor maximale veelzijdigheid – een complete set praktische accessoires: bagagedrager, spatborden, verlichtingssysteem, zijstandaard. Daarnaast is de fiets voorzien van een eenvoudig te bedienen Shimano Cues 2x10-versnelling en hydraulische Shimano schijfremmen, die de fiets zelfs bij nat weer betrouwbaar en veilig vertragen en tot stilstand brengen. Comfortabel rollende Schwalbe-banden maken de hoogwaardige uitrusting compleet. Waar wacht je nog op? Stap op en ga op avontuur!
Frame: Het hart van een goede fiets? Zonder twijfel het frame. Dat geldt natuurlijk ook voor de Nature Allroad met zijn chassis van dubbel geconificeerde aluminium buizen voor een laag gewicht zonder concessies te doen aan stabiliteit. De verbindingspunten aan de hoofdbuizen, vervaardigd met het Smooth Welding-proces, zorgen bovendien voor een gladde, elegante uitstraling. Het resultaat is een lichte, wendbare en comfortabele constructie die onze strenge veiligheidstests met glans heeft doorstaan. Bovendien is er voldoende ruimte voor brede banden en een accessoireset met verlichting, spatborden, bagagedrager en zijstandaard. Zo ben je perfect uitgerust voor alle routes en tochten!
Frame: Het hart van een goede fiets? Zonder twijfel het frame. Dat geldt natuurlijk ook voor de Nature Allroad met zijn chassis van dubbel geconificeerde aluminium buizen voor een laag gewicht zonder concessies te doen aan stabiliteit. De verbindingspunten aan de hoofdbuizen, vervaardigd met het Smooth Welding-proces, zorgen bovendien voor een gladde, elegante uitstraling. Het resultaat is een lichte, wendbare en comfortabele constructie die onze strenge veiligheidstests met glans heeft doorstaan. Bovendien is er voldoende ruimte voor brede banden en een accessoireset met verlichting, spatborden, bagagedrager en zijstandaard. Zo ben je perfect uitgerust voor alle routes en tochten!
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571476166 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Nature |
| Fabrikant Model-Nr. | 861200 |
| Fabrikantkleur | cotton´n´grey |
| EAN | 46cm: 4054571476166 50cm: 4054571476173 54cm: 4054571476180 58cm: 4054571476197 62cm: 4054571476203 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren |
| Discipline | MTB, Weg, Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Cross, MTB Cross Country, Weg Duur |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Straat, Terrein |
| Doel | Dagelijks gebruik, Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Trekkingfiets |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Aluminium Superlite, Trekking Cross, Taper, Double Butted |
| Voorvork | |
| Merk | SR Suntour |
| Benaming | SR Suntour NEX HLO, 63mm, Lockout |
| Veerweg (mm) | 63 mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano Cues RD-U6020-SGS, 10-Speed |
| Aantal versnellingen | 2 |
| Schakelhendel | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Voorderailleur | Shimano Cues FD-U6010, Top-Swing, 31.8mm |
| Aandrijving | |
| Aandrijfwijze | Ketting |
| Crankstel | Shimano Cues FC-U6000, 46x30T, Kettingbeschermer |
| Tandkrans / Cassette | Shimano Cues CS-LG400, 11-39T |
| Bottom bracket | Shimano BB-MT501, 68mm BSA |
| Ketting / Riem | KMC xGlide |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | CUBE PP MTB |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano BR-MT200, Hydr. Schijfrem (160/180) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Velgen | CUBE EX25, 32H, Disc, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe Land Cruiser, Active, 50-622 |
| Naven voor | Shimano DH-3D37, Naafdynamo, QR, Centerlock |
| Naven achter | Shimano FH-QC300-HM, QR, Centerlock |
| Stuur | |
| Stuur | CUBE Comfort Trail Bar, 700mm |
| Stuurpen | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Balhoofd | VP Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" |
| Handvatten | ACID Travel Comfort |
| Zadel | |
| Zadelklem | CUBE Varioclose, 31.8mm |
| Zadel | ACID Sequence Pro 160 |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Verlichting | |
| Voorlicht | ACID Pro-D 100 |
| Achterlicht | ACID Mudguard Rear Light PRO-D, 6V, AC |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatible |
| Achterbagagedrager | ACID Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatible |
| Bel | Knog Oi |
| Spatborden | ACID 65 BB-Mount |
| Standaard | CUBEstand Cmpt |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 17,6 kg |
| Maximaal totaalgewicht / draagvermogen | 140 kg |
| Lengte | 1,62 cm |
| Breedte | 0,23 cm |
| Hoogte | 0,86 cm |
| Levering | |
| Extra uitrusting | Bel: Knog Oi |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu






