Heading
Cube Nuride Hybrid Performance 600 slabgrey´n´black (2026)
Wat we leuk vinden
- Krachtige Bosch Performance motor met 75 Nm koppel
- 600 Wh Bosch PowerTube accu, uitneembaar en volledig geïntegreerd
- Efficiënt aluminium frame met comfortabele geometrie
- SR Suntour verende voorvork met 100 mm veerweg voor comfort
- Shimano 10-speed derailleur voor nauwkeurig schakelen
- Hydraulische Shimano schijfremmen (180 mm) voor veilige stops
Motor
Bosch Drive Unit Performance Line 75Nm (BDU34)
Akku
Bosch PowerTube 600
Display
Bosch Purion 200
Beschrijving
Beschrijving
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571493675 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Nuride Hybrid Performance 600 |
| Fabrikant Model-Nr. | 110100 |
| Fabrikantkleur | slabgrey´n´black |
| EAN | 50cm: 4054571493668 54cm: 4054571493675 58cm: 4054571493682 62cm: 4054571493699 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren |
| Discipline | Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Cross, Trekking & Toer |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks gebruik, Toer |
| Algemeen | |
| Type | E-Trekkingfiets |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | Aluminium Superlite, Gravity Casting Technology, Efficiënte Comfort Geometrie, Boost148, UDH™, Volledig Geïntegreerde Accu, Geavanceerde Interne Kabelgeleiding, Bevestigingspunten voor Standaard/Spatbord/Drager |
| Voorvork | |
| Merk | SR Suntour |
| Benaming | SR Suntour X32 NLO, Tapered, 15x110mm, 100mm |
|
|
|
| Benaming | Bosch Drive Unit Performance Line 75Nm (BDU34) |
| Motor | Bosch |
| Positie | Middenmotor (Trapas) |
| Motorsnelheid | tot 25 km/u |
| Accu & Display | |
| Positie | Volledig geïntegreerd in onderbuis (Intube) |
| Benaming | Bosch PowerTube 600 |
| Uitneembaar? | Ja |
| Accucapaciteit | 600 wh |
| Display Benaming | Bosch Purion 200 |
| Controller | Bosch Purion 200 met geïntegreerd display |
| Lader | Bosch 2A |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano Cues RD-U6000-GS, 10-Speed |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Schakelhendel | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire-Plus |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | ACID MTB Hybrid Pro, 38T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano Cues CS-LG300, 11-48T |
| Ketting / Riem | KMC eGlide |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Pedalen benaming | ACID PP Trekking |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano BR-MT200, Hydr. Schijfrem (180/180) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 29 |
| Wielsset (Naven, Spaken, Velgen) | ACID Pro 25, 32/32 Spaken, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe Smart Sam, ActiveL, 57-622 |
|
|
|
| Stuur | CUBE Comfort Trail Bar, 720mm |
| Stuurpen | CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm |
| Balhoofd | ACROS AZF-1035, ICR (Geïntegreerde Kabelgeleiding), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), HIC |
| Handvatten | ACID Hybrid Tour |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Sequence 180 |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 31.6mm |
| Verlichting | |
| Achterlicht | ACID Mudguard Achterlicht PRO-E, 12V, DC |
| Voorlicht | ACID Voorlicht PRO-E 60 X-Connect, 12V, DC |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | ACID Semi-Geïntegreerde Drager, ACID RILink Adapter Compatibel |
| Achterste bagagedrager | ACID Semi-Geïntegreerde Drager, ACID RILink Adapter Compatibel |
| Bel | Easy Bell |
| Spatborden | ACID 65 BB-Mount |
| Standaard | ACID FM Pure Standaard |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 25,6 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 150 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Bosch e-bike-aandrijving – krachtig, efficiënt, betrouwbaar
Bosch ePowered staat voor krachtige ondersteuning, nauwkeurige motorregeling en een natuurlijk rijgevoel. De e-bike-motoren van Bosch behoren tot de krachtigste en tegelijkertijd meest efficiënte in hun klasse – compact, stil en betrouwbaar. Met hun nauwkeurig afgestelde sensoren reageren ze in realtime op je trapkracht en leveren ze dynamisch vermogen voor dagelijks gebruik, tochten of steile hellingen. Robuust, energiezuinig en perfect afgestemd op de accu en het display – Bosch ePowered zorgt voor een harmonieuze en slimme rijervaring.





