Heading
Cube Nuroad C:62 EXC carbon´n´crisscross (2026)
Je zoekt een lichtgewicht gravelbike voor sportieve tochten op weg en veldpaden? De Nuroad C:62 EXC overtuigt met een superlicht carbon frame, precieze 13-versnellingsnaaf en snelle, brede banden – ideaal voor veelzijdig gebruik van Road Endurance tot Gravel.
Wat we leuk vinden
- Lichtgewicht C:62® carbon frame met geïntegreerde kabelgeleiding
- SRAM Force AXS 13-speed elektronische schakeling
- Hydraulische SRAM Force schijfremmen (160 mm)
- Newmen Advanced G.34 wielset, tubeless ready
- Schwalbe G-One R Pro banden, 45 mm breed
- One-piece carbon cockpit met Garmin houder
Beschrijving
Beschrijving
Gravel-power zonder einde – we hebben het over de Nuroad C:62 EXC. Het elegante C:62® carbonframe met carbon voorvork is zoals verwacht superlicht – dezelfde taal van weinig gewicht gecombineerd met top prestaties en efficiëntie spreekt ook uit het One-Piece-Carbon-cockpit. Over prestaties gesproken: de superprecies werkende Force AXS 13-speed schakeling van Sram zorgt samen met de bijpassende Force crankstel met powermeter voor de juiste overbrenging. Wat nog meer? Een Newmen Advanced G.34 wielset met 45 mm brede, pijlsnelle G-One R Pro banden van Schwalbe en hydraulische Sram Force schijfremmen voor krachtige vertraging. Want wie directer kan remmen, is sneller weer snel.
Let op:
Deze fiets wordt zonder pedalen geleverd - vind geschikte
Gravel pedalen
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571511850 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Nuroad C:62 EXC |
| Fabrikant Modelnr. | 130350 |
| Fabrikantkleur | carbon´n´crisscross |
| EAN | XS: 4054571511812 S: 4054571511829 M: 4054571511836 L: 4054571511843 XL: 4054571511850 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren, Dames |
| Discipline | Gravel, Weg |
| Toepassingsgebied | Weg Duur, Gravel |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Gravelfiets |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Carbon |
| Omschrijving | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Interne Kabelgeleiding, Geïntegreerde Zadelpenklem, Flat Mount Schijfrem, Spatbord/Draagrek & Standaard Optie, 12x142mm, UDH™ |
| Voorvork | |
| Merk | Cube |
| Omschrijving | CUBE C:62® Technology, 1 1/8" - 1 1/2" Tapered, Geïntegreerde Kabelgeleiding, Flat Mount Schijfrem, Spatbord & Lowrider Bevestigingen, Interne Verlichtingskabel Optie, 12x100mm |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | SRAM |
| Achterderailleur | Sram Force XPLR AXS E1, 13-Speed |
| Schakelhendel | Sram Force AXS E1 |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | Sram Force XPLR E1 Wide, Vermogensmeter As, Dub, 42T |
| Tandkrans / Cassette | Sram XPLR XG-1351, 10-46T |
| Bottom bracket | Sram DUB Road Wide, Pressfit |
| Ketting / Riem | Sram Force E1 |
| Pedalen inbegrepen | nee |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | SRAM |
| Omschrijving | SRAM Force AXS E1, Hydr. Schijfrem, Flat Mount (160/160) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsset (Naven, Spaken, Velgen) | Newmen Advanced G.34, 21/21 Spaken, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe G-One R Pro, TLR, 45-622 |
|
|
|
| Stuur | ICR Cockpit Systeem, Geïntegreerde Kabelgeleiding, Aero Spacer Systeem, Garmin Bevestigingsinterface |
| Balhoofdstel | ACROS, Top Geïntegreerd 1 1/2" met Geïntegreerde Kabelgeleiding, Onder Geïntegreerd 1 1/4" |
| Stuurlint | ACID Bartape CC 3.0 |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Nuance Pro |
| Zadelpen | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 130 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu
Besonderheiten
Besonderheiten
Koolstof – Licht, sterk en comfortabel
Carbonframes combineren maximale stabiliteit met een extreem laag gewicht. Hierdoor zijn fietsen gemakkelijker te versnellen, lichter te dragen en bijzonder wendbaar om mee te rijden. Tegelijkertijd dempt carbon trillingen, wat extra comfort biedt en vermoeidheid tijdens lange ritten vermindert.









