Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.
Heading
Cube Nuroad Hybrid C:62 Race 400X reedbeige´n´black (2026)
Wat we leuk vinden
- Lichtgewicht carbon frame met Gravel Endurance geometrie
- Bosch Performance SX middenmotor met 60 Nm koppel
- 400 Wh accu volledig geïntegreerd in de onderbuis
- Shimano GRX 12-speed kettingaandrijving voor nauwkeurig schakelen
- Hydraulische Shimano GRX schijfremmen (180 mm)
- Newmen Performance Gravel wielen met Schwalbe G-One banden (45 mm)
Beschrijving
Beschrijving
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571499974 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Nuroad Hybrid C:62 Race 400X |
| Fabrikant Modelnr. | 117200 |
| Fabrikantkleur | reedbeige´n´black |
| EAN | XS: 4054571499974 S: 4054571499981 M: 4054571499998 L: 4054571500007 XL: 4054571500014 |
| Fabrikant Artikelnr. | M: 1172000077 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Heren, Dames |
| Discipline | Gravel, Weg |
| Toepassingsgebied | Weg Duur, Gravel |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Straat |
| Doel | Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | E-Gravelbike |
| Frame | |
| Interne kabelgeleiding | ja |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Carbon |
| Benaming | C:62® Advanced Twin Mold, Gravel Endurance Geometrie, Geavanceerde Interne Kabelgeleiding, Flat Mount Schijfrem, Spatbord/Draagrek & Standaard Optie, Boost 148, UDH™, Vaste Geïntegreerde Accu |
| Vork | |
| Merk | Cube |
| Benaming | CUBE C:62® Technologie, 1 1/2" - 1 1/2" Tapered, Flat Mount Schijfrem, Spatbord & Lowrider Bevestigingen, Interne Verlichtingskabel Optie, 12x100mm |
|
|
|
| Benaming | Bosch Drive Unit Performance SX max. 60Nm (BDU31) |
| Motor | Bosch |
| Positie | Middenmotor (Trapas) |
| Motorsnelheid | tot 25 km/u |
| Accu & Display | |
| Positie | Volledig geïntegreerd in onderbuis (Intube) |
| Benaming | Bosch CompactTube 400 |
| Uitneembaar? | Nee |
| Accucapaciteit | 400 wh |
| Controller | Bosch System Control, incl. Mini Remote |
| Lader | Bosch 2A |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano GRX RD-RX822-SGS, 12-Speed |
| Aantal versnellingen | 12 |
| Schakelhendel | Shimano GRX ST-RX820 |
| Aandrijving | |
| Aandrijfsoort | Ketting |
| Crankstel | ACID MTB Hybrid Pro, 42T |
| Tandkrans / Cassette | Shimano XT CS-M8100, 10-51T |
| Ketting / Riem | Shimano CN-M8100 |
| Kettinggeleider | Reverse Flip-Guide E-Chain Guide, Direct Mount, I-Plate |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | ACID PP Trekking |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Shimano |
| Benaming | Shimano GRX BR-RX820, Hydr, Schijfrem, Flat Mount (180/180) |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 28 |
| Wielsset (Naven, Spaken, Velgen) | Newmen Performance X.R.25, 28/28 Spaken, 12x110mm / 12x148mm, Tubeless Ready |
| Banden | Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 45-622 |
| Stuurinrichting | |
| Stuur | Newmen Advanced Gravel Bar 318, Carbon, 31.8mm |
| Stuurpen | CUBE CIS Stem met Kabelgeleiding, FPI-Link |
| Balhoofd | ACROS, Top Integrated 1 1/2" met Geïntegreerde Kabelgeleiding, Bottom Integrated 1 1/2" |
| Stuurlint | ACID Bartape CC 3.0 |
| Zadel | |
| Zadelpen | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Zadel | ACID Nuance Pro |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 14,2 kg |
| Maximaal Toegestaan Gewicht / Max. Belastbaarheid | 130 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Koolstof – Licht, sterk en comfortabel
Carbonframes combineren maximale stabiliteit met een extreem laag gewicht. Hierdoor zijn fietsen gemakkelijker te versnellen, lichter te dragen en bijzonder wendbaar om mee te rijden. Tegelijkertijd dempt carbon trillingen, wat extra comfort biedt en vermoeidheid tijdens lange ritten vermindert.
Bosch e-bike-aandrijving – krachtig, efficiënt, betrouwbaar
Bosch ePowered staat voor krachtige ondersteuning, nauwkeurige motorregeling en een natuurlijk rijgevoel. De e-bike-motoren van Bosch behoren tot de krachtigste en tegelijkertijd meest efficiënte in hun klasse – compact, stil en betrouwbaar. Met hun nauwkeurig afgestelde sensoren reageren ze in realtime op je trapkracht en leveren ze dynamisch vermogen voor dagelijks gebruik, tochten of steile hellingen. Robuust, energiezuinig en perfect afgestemd op de accu en het display – Bosch ePowered zorgt voor een harmonieuze en slimme rijervaring.





