Heading
Beschrijving
Beschrijving
High-performance platenspedaal voor progressieve all-mountain rijders. Lichtgewicht en met een laag profiel dankzij CNC-bewerking en een concave voetbed. Industriële en glijlagers zorgen voor soepele beweging, zelfs op oneffen paden, terwijl de tien verwisselbare pinnen per zijde de nodige grip garanderen.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4250589430194 |
| Modeljaar | 2025 |
| Merk | Cube |
| Model | Flat |
| Fabrikant Modelnr. | 14161 |
| Fabrikantkleur | Groen |
| EAN | 4250589430194 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB, Dirt & BMX |
| Toepassingsgebied | Dirt & BMX, MTB Trail & Toer |
| Ontworpen voor E-bikes | Nee, niet voor E-bikes |
| Onderdelen algemeen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Pedalen | |
| Type | Platformpedaal |
| Afmetingen | |
| Lengte | 0,15 cm |
| Breedte | 0,12 cm |
| Hoogte | 0,07 cm |
| Levering | |
| Leveringsomvang | per paar |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany


