Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Dynamic Bio Allround kettingolie 100ml

Verkoopprijs €999
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€9990 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

Nieuw ontwikkeld kettingolie met uitstekende biologische afbreekbaarheid. Een smeermiddel voor het hele jaar, geschikt voor frequente fietsers die hun fiets dagelijks gebruiken, zowel bij droge als natte omstandigheden. Het heeft een goede kruipbaarheid voor optimale bevochtiging van het smeerpunt en beschermt betrouwbaar tegen corrosie. De doseertip maakt een nauwkeurige en zuinige toepassing mogelijk.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4260068454467
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamic Bio Allround Kettingsmeermiddel 100ml
Merk
Dynamic
Model
Bio Allround
EAN
4260068454467
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Inhoud
100ml
Afmetingen
Lengte
0,14 cm
Breedte
0,06 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Leveringsomvang
1x fles Dynamic Allround Bio Lube
Productveiligheid
Veiligheidsinstructies
P233 Hou de verpakking goed gesloten., P270 Niet eten, drinken of roken tijdens gebruik., P273 Lozing in het milieu vermijden., P305+P351+P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Enkele minuten voorzichtig spoelen met water. Indien aanwezig, contactlenzen verwijderen indien mogelijk. Blijven spoelen.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Veiligheidsinstructies
  • P233 In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P270 Niet eten, drinken of roken tijdens het gebruik van dit product.
  • P273 Voorkom lozing in het milieu.
  • P305_P351_P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende enkele minuten. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de