Dynamic E-Bike kettingolie 100ml

Verkoopprijs €899
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€8990 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Speciaal ontwikkeld voor de extreme belasting van e-bike kettingen. Door de extreem hoge drukbestendigheid en goede hechtingseigenschappen wordt de kettingslijtage aanzienlijk verminderd. Het smeermiddel heeft een hoog capillair vermogen, waardoor het zich veilig over de gehele ketting verspreidt en uitstekend beschermt tegen corrosie, zonder te verharden. De doseertip maakt een nauwkeurige en zuinige toepassing mogelijk.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4260068454498
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamic E-bike kettingsmeermiddel 100ml
Merk
Dynamic
Model
E-bike
EAN
4260068454498
Geschikt voor
Ontworpen voor e-bikes
Ja, speciaal voor e-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Inhoud
100ml
Afmetingen
Lengte
0,14 cm
Breedte
0,06 cm
Hoogte
0,03 cm
Levering
Leveringsomvang
1x fles Dynamic E-bike Lube
Productveiligheid
Veiligheidsinstructies
P233 Bewaar de container goed gesloten., P270 Niet eten, drinken of roken tijdens gebruik., P273 Verspreiding in het milieu vermijden., P305+P351+P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Enkele minuten voorzichtig spoelen met water. Eventuele contactlenzen indien mogelijk verwijderen. Blijven spoelen.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Veiligheidsinstructies
  • P233 In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P270 Niet eten, drinken of roken tijdens het gebruik van dit product.
  • P273 Voorkom lozing in het milieu.
  • P305_P351_P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende enkele minuten. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    Fietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Smeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Cross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499
    Eenheid prijs€20825 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    E-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    Premium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    Maxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600

Vergelijken /4

Aan het laden...