F100 kettingolie 10ml

Reguliere prijs €299
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€29900 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Gegarandeerd door PTFE-toevoeging een extreem soepele werking van alle bewegende onderdelen


•    Hoogste slijtvastheid
•    Speciale polymeren verminderen metaalwrijving tot een minimum = perfecte smering
•    Vermindert aanzienlijk de benodigde krachtinspanning
•    Top corrosiebescherming
•    Hoge kruip- en hechtingseigenschappen
•    Vermindert het geluidsniveau van de ketting aanzienlijk
•    Inhoud: 10 ml

Specificaties

Model
Artikelnummer
4006539028672
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
F100 Kettingolie 10ml
Merk
F100
Model
F100 Kettingolie Tube
EAN
4006539028672
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Geschikt voor de volgende onderdelen
Kettingen
Afmetingen
Lengte
0,08 cm
Breedte
0,04 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Inhoud van de levering
1 x 10ml kettingolie

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9
85107 Baar-Ebenhausen
Germany
info@dr-wack.com
shop.dr-wack.com

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600