Finish Line E-Bike kettingolie 120ml

Verkoopprijs €1299
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Finish Line E-Bike Kettingolie 120ml

De aandrijflijn van e-bikes wordt aanzienlijk zwaarder belast dan die van gewone fietsen. Voor deze verhoogde eisen heeft Finish Line deze speciale E-Bike kettingolie ontwikkeld. Met gebruik van de nieuwste smeermiddeltechnologie en rekening houdend met de door e-bike fabrikanten gevraagde specificaties, heeft Finish Line een uniek smeermiddel ontwikkeld voor de optimale prestaties van alle e-bikes. De samenstelling van de Finish Line E-Bike kettingolie is specifiek afgestemd op de smering van elektrisch ondersteunde aandrijvingen met van nature hoge bedrijfsspanning en koppel. De meeste middenmotorsystemen leveren gemiddeld 250 watt extra naast de trapkracht van de berijder, bij sommige modellen zelfs 350 watt. Deze permanent hoge belasting zorgt ervoor dat kettingen merkbaar sneller slijten. Het ontwikkelingsdoel voor onze E-Bike kettingolie was een smeermiddel dat niet alleen bestand is tegen de hoge koppelwaarden, maar tegelijkertijd lange smeerintervallen garandeert, vervuiling vermindert, slijtage minimaliseert en optimale corrosiebescherming biedt. Met zijn semi-droge consistentie in combinatie met onze eigen mix van hogedrukstabiele en corrosiewerende additieven voldoet de Finish Line E-Bike kettingolie aan al deze eisen.

SPECIFICATIES:

  • Toepassingsgebied: Ketting

GEBRUIK:

  • Direct aanbrengen op de schone ketting
  • Overtollige olie verwijderen met een doek

DETAILS:

  • Inhoud: 120ml spuitfles

VERKRIJGBARE UITVOERINGEN:

  • 120ml spuitfles

 

Specificaties

Model
Artikelnummer
0036121710597
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Finish Line E-bike Kettingolie 120ml
Merk
Finish Line
Model
E-bike Kettingolie 120ml
Fabrikant Modelnr.
EL0040601
EAN
0036121710597
Fabrikant Artikelnummer
EL0040601
Geschikt voor
Ontworpen voor e-bikes
Ja, speciaal voor e-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Geschikt voor de volgende onderdelen
Kettingen

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Muc-OffC3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799
    Eenheid prijs€1998 /l