Heading
Beschrijving
Beschrijving
De ergotec SP-10.0 verende zadelpen heeft een stalen veer voor een rijdergewicht van 70-120 kg. Veren voor andere gewichtsklassen zijn optioneel verkrijgbaar.
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4016538109319 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Ergotec |
| Model | SP-10.0 |
| Fabrikantkleur | Zwart |
| EAN | 4016538109319 |
| Fabrikant Artikel-Nr. | 25.89-7 |
| Geschikt voor | |
| Discipline | MTB, Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Stad Urban, MTB Cross Country, Gravel, Trekking & Toer |
| Onderdelen algemeen | |
| Materiaal | AL 6061 T6 |
| Zadelpennen | |
| Type | geveerd |
| Lengte (mm) | 350mm |
| Zadelpen Diameter (mm) | 30.9 |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 0,61 kg |
| Diameter | 30,9 mm |
| Lengte | 350 mm |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Wilhelm Humpert GmbH & Co. KG
Erlenstrasse 25
58739 Wickede/Ruhr
Deutschland
Erlenstrasse 25
58739 Wickede/Ruhr
Deutschland
info@humpert.com
www.humpert.com

