Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.
Heading
Kalkhoff IMAGE 5+ MOVE Wave 800 diamondblack glanzend
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame als lage instapmodel voor comfortabel op- en afstappen
- Stille Bosch Performance Line PX middenmotor met 85 Nm koppel
- 800 Wh accu volledig geïntegreerd en uitneembaar voor lange afstanden
- Gates Carbon Drive riemaandrijving onderhoudsarm en schoon
- SR Suntour verende voorvork met 100 mm veerweg voor comfort op de weg
- Shimano Nexus 5-speed naafversnelling voor eenvoudige bediening in het dagelijks gebruik
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4000990483766 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Kalkhoff |
| Model | IMAGE 5+ MOVE |
| Fabrikant Modelnummer | 1051 |
| Fabrikantkleur | diamondblack glossy |
| EAN | 43cm | S: 4000990483766 48cm | M: 4000990483773 53cm | L: 4000990483780 58cm | XL: 4000990483797 |
| Fabrikant Artikelnummer | 43cm | S: D690524055 48cm | M: D690524056 53cm | L: D690524057 58cm | XL: D690524058 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Dames |
| Discipline | MTB, Trekking & Stad |
| Toepassingsgebied | Stad Urban, MTB Cross Country |
| Terrein | Weg, Terrein |
| Doelgebruik | Dagelijks gebruik, Sport, Toer |
| Algemeen | |
| Type | E-Stadsfiets |
| Bijzonderheden | Riemaandrijving, Lage instap, speciaal damesfiets |
| Frame | |
| Vorm | Wave/Lage instap |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Benaming | 5|25 Comfort Bosch |
| Vork | |
| Merk | SR Suntour |
| Benaming | SR Suntour Mobie34, 110x15 mm steekas |
| Veerweg (mm) | 100 mm |
|
|
|
| Benaming | Bosch Performance Line PX Smart System, 36 V / 250 W / 85 Nm |
| Motor | Bosch |
| Positie | Middenmotor (trapas) |
| Motorsnelheid | tot 25 km/u |
| Accu & Display | |
| Positie | Volledig geïntegreerd in de onderbuis (Intube) |
| Verwijderbaar? | Ja |
| Accucapaciteit | 800 wh |
| Accuchemie | Lithium-ion accu (Li-Ion) |
| Spanning (V) | 36V |
| Benaming Display | Bosch Purion 200 kleurendisplay met loopondersteuning |
| Lader | Bosch, 4A |
| Versnelling | |
| Type | Naafversnelling |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano Nexus, 5 versnellingen |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Aandrijving | |
| Aandrijfwijze | Riem |
| Tandkrans / Cassette | Gates Carbondrive CDX |
| Ketting / Riem | Gates Carbondrive CDX |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Benaming pedalen | Comfort, kunststof |
| Remmen | |
| Type | Schijfrem |
| Merk | Tektro |
| Benaming | Tektro T535, 4 zuigers |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 29 |
| Wielbasis | 1214 mm |
| Velgen | Mach1 Trucky, aluminium |
| Banden | Schwalbe Marathon Green 55-622 |
| Naven voor | Shimano TC500, 15x100 mm steekas |
| Naven achter | Shimano Nexus, 5 versnellingen |
|
|
|
| Stuur | Comfort Riser |
| Stuurpen | Cockpit 2.0, verstelbaar, 65mm |
| Handvatten | Herrmans Nucore Town |
| Zadel | |
| Zadel | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| Zadelpen | Aluminium, vering |
| Verlichting | |
| Achterlicht | Trelock COB Line, met remlicht, LED |
| Voorlicht | Herrmans MR9, LED |
| Accessoires | |
| Bagagedrager | MIK HD Achterdrager, max. belasting 27kg |
| Achterbagagedrager | MIK HD Achterdrager, max. belasting 27kg |
| Spatborden | Aluminium, extra lang, met spatbescherming |
| Afmetingen | |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 180 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Europa-Allee 26
49685 Emstek
Germany
Besonderheiten
Besonderheiten
Riemaandrijving – stil, schoon en onderhoudsarm
Een fiets met riemaandrijving staat voor vrijwel onderhoudsvrij, zorgeloos fietsplezier. Vergeet piepende kettingen of donkere oliesporen op je kleding. In combinatie met een versnellingsnaaf levert de riemaandrijving nauwkeurige schakelprestaties en een schone, stille voortstuwing. Ideaal voor je dagelijkse rit – betrouwbaar, schoon en comfortabel.
Bosch e-bike-aandrijving – krachtig, efficiënt, betrouwbaar
Bosch ePowered staat voor krachtige ondersteuning, nauwkeurige motorregeling en een natuurlijk rijgevoel. De e-bike-motoren van Bosch behoren tot de krachtigste en tegelijkertijd meest efficiënte in hun klasse – compact, stil en betrouwbaar. Met hun nauwkeurig afgestelde sensoren reageren ze in realtime op je trapkracht en leveren ze dynamisch vermogen voor dagelijks gebruik, tochten of steile hellingen. Robuust, energiezuinig en perfect afgestemd op de accu en het display – Bosch ePowered zorgt voor een harmonieuze en slimme rijervaring.
Lage instap – comfortabel, veilig en geschikt voor dagelijks gebruik
Een fiets met lage instap maakt fietsen bijzonder aangenaam. Het lage, open frame maakt moeiteloos op- en afstappen mogelijk en zorgt voor een veilig rijgevoel. De perfecte keuze voor dagelijks gebruik: boodschappen doen, woon-werkverkeer of ontspannen tochten kunnen comfortabel en zonder veel inspanning worden afgelegd. De rechte zitpositie ontziet de rug en gewrichten en zorgt voor een goed overzicht in het verkeer.

