Muc-Off Claw Borstel

Reguliere prijs €1299
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Duurzame borstels, ideaal voor moeilijk bereikbare plekken, drie borstelkoppen voor verschillende gebieden, geïntegreerde schraper die modder van kettingen, cassette & tandwielen verwijdert.

Specificaties

Model
Artikelnummer
5037835204001
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Muc-Off Claw Borstel
Merk
Muc-Off
Model
Claw Borstel
EAN
5037835204001
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel
Afmetingen
Lengte
0,23 cm
Breedte
0,08 cm
Hoogte
0,01 cm

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Muc-Off Ltd
Unit 1, 1st Floor
Concept Office Park
Innovation Close, Poole, Dorset United Kingdom
info@muc-off.com

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199
    Eenheid prijs€1199 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199
  • Muc-Off Performance Waterless Wash 750ml
    Muc-OffPerformance Waterless Wash 750ml
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€2399 /l