Park Tool GSC-4 cassette reinigingsborstel

Reguliere prijs €1600
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Park Tool GSC-4 Cassette Reinigingsborstel

Een robuuste fietsreinigingsborstel met een unieke, hoekige en gevormde vorm - perfect voor het reinigen van cassettes en vrijlopen, evenals banden. Met een sterke ergonomische handgreep en stijve nylonborstels schrobt de GSC-4 het hardnekkigste vuil en modder weg.

Kenmerken

  • Hoekige borstel voor cassettes, tandwielen, vrijlopen en banden
  • Ergonomische handgreep


Specificaties

Modell
Artikelnummer
0763477003591
Modelljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Park Tool GSC-4 Cassette Reinigingsborstel
Merk
Park Tool
Fabrikant Modelnr.
GSC-4
EAN
0763477003591
Fabrikant Artikelnummer
GSC-4
Reserve- & Accessoiresonderdelen
Accessoire
Reinigingsborstel
Accessoire voor
Cassette

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Park Tool
5115 Hadley Ave N
St. Paul
MN 55128
USA
https://www.parktool.com/en-int/form/contact-us
www.parktool.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Grofa Action Sports GmbH
Otto-Hahn-Str. 17
65520 Bad Camberg
Germany
www.grofa.com/de/contact-de/
www.grofa.com/

Gerelateerde categorieën

Gerelateerde artikelen

  • Park Tool PCS-10.3 Montagebok
    PCS-10.3 montagestandaard
    Verkoopprijs €26999
  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    Fietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Aandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano TL-CN29 Kettingpons 9-12-speed
    TL-CN29 Kettingpons 9-12 speed
    Verkoopprijs €4299
  • Crankbrothers Multi-19 Multitool Midnight Edition zwart
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    Doc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    Minerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l

Vergelijken /4

Aan het laden...