Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Shimano Premium smeervet 100g

Verkoopprijs €1299
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€12990 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Muc-OffC3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799
    Eenheid prijs€1998 /l

Heading

Beschrijving

Shimano Premium speciaalvet, universeel inzetbaar voor het smeren van onderdelen zoals balhoofdlagers, naven, schakelkabels, enz.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4550170172305
Modelljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
Shimano Premium Smeervet 100g
Merk
Shimano
Model
Premium
EAN
4550170172305
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Inhoud
100g
Afmetingen
Lengte
0,2 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,05 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Shimano Premium Speciaalvet 100 g
Productveiligheid
Gevaarswaarschuwingen
H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie., H412 Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige werking.
Veiligheidsinstructies
P101 Is medisch advies nodig, verpakking of etiket bij de hand houden., P102 Buiten het bereik van kinderen houden., P103 Voor gebruik het etiket lezen., P264 Na gebruik grondig handen wassen., P273 Lozing in het milieu voorkomen., P280 Beschermhandschoenen/beschermkleding/oogbescherming/gezichtsbescherming dragen., P305+P351+P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Enkele minuten voorzichtig spoelen met water. Eventueel aanwezige contactlenzen verwijderen indien mogelijk. Blijven spoelen., P337+P313 Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen., P501 Inhoud/container afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Waarschuwingsbericht
  • H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H412 Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Veiligheidsinstructies
  • P101 Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P103 Alvorens te gebruiken, het etiket lezen.
  • P264 Na het werken met dit product grondig wassen.
  • P273 Voorkom lozing in het milieu.
  • P280 Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305_P351_P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende enkele minuten. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
  • P337_P313 Bij aanhoudende oogirritatie: Een arts raadplegen.
  • P501 Inhoud/verpakking afvoeren overeenkomstig de lokale/regionale/nationale/internationale voorschriften.
Fabrikant
SHIMANO INC.
3-77 Oimatsu-cho
Sakai-ku, Sakai-shi
Osaka 590-8577
Japan
support@shimano.com
www.shimano.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Shimano Europe BV
High Tech Campus 92
5656 AG Eindhoven
Netherlands
www.shimano.com
contactshimano@shimano‑eu.com