Acid Bike Kettingolie PRO 50ml

Reguliere prijs €695
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€13900 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

  • Status: NIEUW

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4255844220992
Modelljahr
2026
Produkttitel (Fabrikant)
Acid Fiets Kettingolie PRO 50ml
Marke
ACID
Modell
Fiets Kettingolie PRO
Fabrikant Modell-Nr.
93458
EAN
4255844220992
Fabrikant Artikel-Nr.
934580000
Reparatur & Pflege
Typ
Smeermiddel
Geschikt voor de volgende onderdelen
Ketting
Maße
Volume
50 ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600