Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

ACID Bike montagevet 100g

Verkoopprijs €999
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€9990 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

Met het ACID Bike montagevet bescherm je bewegende onderdelen van de fiets langdurig tegen vocht en corrosie. Het speciaal op fietsen afgestemde vet kan een grote hoeveelheid vocht opnemen en levert je zo onder alle omstandigheden optimale prestaties bij zwaarbelaste onderdelen zoals naafversnellingen, balhoofden en trapassen. Hoogste kwaliteit – Made in Germany

Specificaties

Model
Artikelnummer
4054571164032
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
ACID Fiets Montagevet 100g
Merk
ACID
Model
Onderhoudsmiddel
Fabrikant Modelnummer
93428
EAN
4054571164032
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Afmetingen
Lengte
0,17 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,03 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Cube ACID Fiets Vet 100g

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

Besonderheiten

  • Made in Germany

    Made in Germany

    Dit product wordt in Duitsland vervaardigd en staat garant voor de hoogste kwaliteitsnormen, een nauwkeurige afwerking en duurzame materialen. Met je keuze steun je de regionale productie en korte transportafstanden.