Heading
Cube Numove 200 topasblue´n´nebula (2026)
Je zoekt een licht kinderfietsje voor dagelijks gebruik en tochten op veld-, bospaadjes en wegen? De Numove 200 biedt een kindvriendelijke 8-versnellingsnaaf, verstelbaar stuur en gripvaste banden – ideaal voor kleine ontdekkers tussen 2 en 4 jaar die veilig en met plezier willen fietsen.
Wat we leuk vinden
- Licht aluminium frame in diamantvorm voor kinderen
- Verstelbare stuurpen voor een meegroeiend stuurset-up
- Kindvriendelijke proportionele V-brakes voor veilige remprestaties
- 8-versnellings Shimano kettingaandrijving voor eenvoudige keuze van de versnelling
- Stevige 20 inch Schwalbe Little Joe banden voor weg en veldpaden
- Lichte wielen met robuuste ACID Pro ZX17 uitrusting
Beschrijving
Beschrijving
Natuurlijk letten we ook bij onze kinderfietsen op de details: bij de Numove 200 bijvoorbeeld, hebben het stuur en de handvatten een kleinere diameter, zodat kinderhanden ze optimaal kunnen vastpakken – en de lichte, krachtige V-brakes zijn voorzien van hendels die kindvriendelijk zijn geproportioneerd. Bovendien kan de fiets dankzij de volledig verstelbare CUBE stuurpen (hoogte en afstand van het stuur zijn aanpasbaar) een flink stuk met de kinderen meegroeien. Het uitrustingspakket wordt compleet gemaakt door een eenvoudig te bedienen 8-versnellingsnaaf en lichte, gripvaste banden op snel rollende, stabiele en toch lichte wielen. Zo hebben de jongeren dus een kleinere, lichtere versie van onze volwassenfietsen onder zich – en zullen ze er dolenthousiast over zijn!
Specificaties
Specificaties
| Model | |
|---|---|
| Artikelnummer | 4054571508447 |
| Modeljaar | 2026 |
| Merk | Cube |
| Model | Numove 200 |
| Fabrikant Model-Nr. | 150500 |
| Fabrikantkleur | topasblue´n´nebula |
| EAN | 4054571508447 |
| Geschikt voor | |
| Voor wie | Kinderen |
| Discipline | Kinderen |
| Toepassingsgebied | Stad Urban, Trekking & Toer |
| Terrein | Veld-/Boswegen, Weg |
| Doel | Dagelijks gebruik, Toer |
| Algemeen | |
| Type | Kinder-/Jeugdfiets |
| Aanbevolen maten | |
| Leeftijdsadvies | 4-7 jaar |
| Frame | |
| Vorm | Diamant (hoog bovenbuis) |
| Materiaaltype | Aluminium |
| Aanduiding | Aluminium Lite 6061 |
| Vork | |
| Aanduiding | Aluminium Lite 6061 |
| Versnelling | |
| Type | Kettingversnelling |
| Schakelsysteem | mechanisch |
| Merk | Shimano |
| Achterderailleur | Shimano RD-M3020, 8-Speed |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Schakelhendel | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Aandrijving | |
| Aandrijvingstype | Ketting |
| Crankstel | ACID Numove 30T, 115mm, smalle Q-factor |
| Tandkrans / Cassette | Sunrace CSM55,11-34 |
| Bottom bracket | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Breedte |
| Ketting / Riemaandrijving | KMC Z8.3 |
| Pedalen inbegrepen | ja |
| Aanduiding pedalen | ACID PP Rookie medium |
| Remmen | |
| Type | Velgrem |
| Aanduiding | Alloy V-Brake |
| Wielen | |
| Wielmaat (inch) | 20 |
| Wielsset (Naven, Spaken, Velgen) | ACID Pro ZX17, 24/24 Spaken, QR/QR |
| Banden | Schwalbe Little Joe 20 x 1.4 |
|
|
|
| Stuur | CUBE KIDS 540mm, Ø 19mm |
| Stuurpen | CUBE Numove verstelbaar |
| Balhoofd | CUBE |
| Handvatten | Natural Fit Kids 19.0 |
| Zadel | |
| Zadel | ACID Rookie |
| Zadelpen | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Afmetingen | |
| Gewicht | 7,6 kg |
| Toegestaan totaalgewicht / max. draagvermogen | 40 kg |
Informatie over productveiligheid
Informatie over productveiligheid
Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
Ludwig-Hüttner-Str. 5-7
95679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu





