Dynamische Microcell Expanderende spons

Verkoopprijs €599
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

De Expanding Microcell Spons is geoptimaliseerd voor de verzorging van fietsen met een zachte en een ruwe zijde. Reinig eenvoudig je frame en de onderdelen van je fiets met de zachte zijde van de spons. De stevigere sponszijde is niet geschikt voor het frame. Deze zijde kan worden gebruikt om hardnekkig vuil van metalen onderdelen te verwijderen of om de ketting schoon te maken.

Specificaties

Model
Artikelnummer
8720299066991
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
Dynamische Microcell Uitbreidbare Spons
Merk
Dynamic
Model
Microcell Uitbreidbaar
EAN
8720299066991
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel, Onderhouds- & Reinigingssets
Afmetingen
Lengte
0,2 cm
Breedte
0,14 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Dynamic Spons

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off X-3 kettingreinigingsapparaat inclusief Drivetrain Cleaner
  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799
    Eenheid prijs€1998 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l