Shimano LV-Oil mineraalolie lage viscositeit, 500ml

Verkoopprijs €2699
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€5398 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Minerale hydraulische olie met een lage viscositeit, geschikt voor hydraulische schijfremmen van SHIMANO, waarvoor deze olie speciaal is bedoeld.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4550170967352
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
Shimano LV-Olie mineraalolie lage viscositeit, 500ml
Merk
Shimano
EAN
4550170967352
Fabrikant Artikelnummer
ISMLVOIL05M
Geschikt voor
Fabrikant-compatibiliteit
Shimano
Product-compatibiliteit
alleen compatibel met M9200, M9220, M8200, M8220 & MT805 remsystemen
Reparatie & Onderhoud
Type
Remvloeistof
Toedieningsvorm
Olie
Vulhoeveelheid
500ml
Viscositeit
Lage viscositeit
Afmetingen
Volume
0,5 l
Levering
Leveringsomvang
1 x SHIMANO SM-LV-OIL mineraalolie 500ml met lage viscositeit
Productveiligheid
Gevaarsinformatie
H304 Kan dodelijk zijn bij inslikken en binnendringen in de luchtwegen., H411 Giftig voor waterorganismen, met langdurige effecten.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Waarschuwingsbericht
  • H304 Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.
  • H411 Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Fabrikant
SHIMANO INC.
3-77 Oimatsu-cho
Sakai-ku, Sakai-shi
Osaka 590-8577
Japan
support@shimano.com
www.shimano.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Shimano Europe BV
High Tech Campus 92
5656 AG Eindhoven
Netherlands
www.shimano.com
contactshimano@shimano‑eu.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799
    Eenheid prijs€11993 /kg